Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hova menjek első vizsgálatra?...

Hova menjek első vizsgálatra? 7 hetes leszek és indulnék orvoshoz, de nem tudok dönteni hogy rendelésre (kórházba) vagy magánrendelésre menjek-e? Az orvos ugyanaz. Úgy lehet hogy most kórházira megyek és aztán ha biztos a pici magánra járnék hozzá?

Figyelt kérdés
2009. febr. 2. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Persze hogy lehet :)

Én mindig magándokihoz jártam de terhesgondozásra a kórházba (kell) járnom de közbe magándokimhoz is járok uh-ra és mivel terhesgondozáson nincs túl sok ideje a dokinak az én rettentő sok kérdésemre így azt a magándokimnak teszem fel

30 hetes

2009. febr. 2. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én elmennék a magánrendelésre,a korházban nem zavarnám.Igy is kevés az idejük.A magán rendelésen pedig szépen nyugodtan megbeszélhetsz mindent.Szerintem.
2009. febr. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,igazatok van rengeteg kérdésem van/lesz így nyugodtabban beszélhetünk
2009. febr. 2. 08:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Én először a kórházban kerestem meg a dokimat és állapította meg hogy tényleg terhes vagyok e.Engem ott azonnal tudott fogadni. Ott elmondta hogy hova kihez menjek(védőnő)és utánna megbeszéltünk egy időpontot a magánrendelésre.Így oada a kiskönyvvel és a sok kérdésemmel mehettem:D Mázlim van vele mert ha gondom van akkor azonnal fogad a kórházban is és nem ragaszkodik a magánrendeléshez:D Ja,és magánrendelésen még soha nem voltunk bennt nála 50 percnél kevesebbet:D Remélem végig ilyen marad:D Kívánok mindenkinek ilyen figyelmes dokit,és boldog babavárást:D
2009. febr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!