Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi időt vártatok missed...

Mennyi időt vártatok missed abortusz után a következő babával?

Figyelt kérdés
December elején volt egy missed abortuszom, és előtte júniusba is volt egy vetélésem. Most alaposan kivizsgáltak engem is és a páromat is, és minden rendben találtak. Tegnap reggel nem védekeztünk, úgyhogy akár lehet is belőle valami, de a dokival ma beszéltem és azt mondta még várjunk 2 hónapot. Most egy picit félek, bár én úgy érzem felkészültem lelkileg is, de az biztos hogy soha sem felejtem el az előzményeket. Ha nem estem teherbe akkor mindenképpen várok még, de ha mégis? Remélem akkor nem lesz baj!
2009. márc. 13. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem októberben volt missed.ab.-om és a doki egy két mensi várakozást javasolt. Hát nálunk igy is volt a kettő megjött a harmadik már nem és most vagyok 15 hetes. Eddig minden rendben,remélem ez igy is marad. Ha Te felvagy rá készülve szerintem nem lesz baj.
2009. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat hót mondott az orvosom decemberben, azonnal a kaparás után. Következő hónapban megyünk vissza, remélem, enged belőle, és már májusban elkezdhetjük.
2009. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. nekem például azért kell fél évet várni, mert három hónapra fogamzásgátlót kaptam, és még 1-2 hó, míg kiürül a szervezetből. Szerintem nem lehet gondod akkor sem, ha már most teherbe estél.
2009. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

6 hét után az első együttlétből baba lett, minden rendben ment, most 6,5 hós. Sajnálom, ami veled történt.


Remélem mihamarabb nektek is sikerül!

2009. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
1honapot vártunk,de csak 3honap után jött össze.Az orvosom 3honap kihagyást javasolt.
2009. márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is dec elején volt az abortuszom,de én nem vártam csak 1 menzit.Azóta se vagyok még terhes,pedig teázok,e vitamint szedek és már mindent kipróbáltam.Ráadásul már olyan fiatal se vagyok,hogy sokat tudjak várni!Igaz,vannak már gyerekeim,ebből nekem könnyebb,de megvisel igy is a dolog!
2009. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!