Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegeden dr Kalmár Lászlónál...

Szegeden dr Kalmár Lászlónál szeretnék szülni. Tud róla valaki nyilatkozni? Tarifa hozzáállás stb. köszi.

Figyelt kérdés
2009. márc. 13. 17:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom aktuális-e még a kérdés,de Én 4 éve a lányomat nála szültem és most a fiamat is nála szeretném.Semmi bajom nem volt vele.Én sokat kérdezek,elég jól tűri.Nagyon aggodalmaskodó vagyok,de eddig mindig megnyugtatott.Amikor szültem aznap voltam nála vizsgálaton és láttam,hogy totál fáradt,imádkoztam is,hogy nehogy aznap induljon be a szülés.Na persze már délután éreztem,hogy nincs tovább,szülni fogunk.Amikor bementünk a klinikára kérdezték ki az orvosom.Mondtam és szt is,hogy csak akkor hívják ha már közeledik a szülés,mert láttam rajta,hogy nagyon kivan.Mondták semmi gond,ügyeletes.Megnézett és mondta,hogy akkor most Ő alszik 2 órát és burkot repeszt.Így iy volt.Én nagyon megvoltam vele elégedve.Komolyan toppon volt.Sok sikert és boldog babavárást. 34 hetes pocakos

2009. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja tarifa lemaradt,de ezt mát biztos tudod.Síma vizsgálat 8000 ha kenetet is kérsz 10000.A szülést nem kérdeztem még.
2009. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!