Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyivel térnek el az értékei...

Mennyivel térnek el az értékeink az átlagtól? Lehet valami baj a pocaklakóval?

Figyelt kérdés
32.hetes terhes vagyok, a mai UH-n a következő értékek születtek: BPD:87 FL:63 AC:340mm. A dokik azt mondják, nagy baba lesz, de nincs semmi rendellenesség.Én mégis aggódom.
2011. máj. 19. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a dokik azt mondják minden oké akkor ne aggodalmaskodj,mert nem tesz jót nektek.
2011. máj. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az adatokból kiindulva, valóban lehet, hogy nagy baba lesz. De ez nem baj, ne aggódj, ettől még nincs semmi baj!

Én egy kisebb babát alig bírtam megszülni, másokat pedig csodálva hallgatok, amikor 4 kiló feletti babájukat pikk-pakk megszülték! Úgyhogy nyugi, nem lesz semmi gond!

2011. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

32. héten

BPD 91

FL 66,2

AC 307

becsült súly 2500 g

a feje nagyon nagy volt, 4 héttel nagyobb az átlagnál, a 4 D vizsgálaton azt írta a koponyához a gép hogy "abnormal" nagyon meg voltam ijedve, de hálaistennek makkegészségesen született a kiírt napon kicsivel 4 kg felett, 38-as fejjel

császárral

2011. máj. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

utolsó

itt egy táblázat, de ezek átlagok!

[link]

2011. máj. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!Megnyugtattatok és remélem, hogy nem lesz semmi bajunk, még ha ilyen nagyra is nöttünk :-)
2011. máj. 20. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!