Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik hétben kezdtetek el...

Hányadik hétben kezdtetek el hízni a pocaklakóval?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Érdekelne, hogy ki és mikor kezdett el hízni a babával? Én 23 hetes vagyok, és eddig 2 kg-ot híztam. Azt is az elmúlt 3 hétben. Érdekelne, hogy mire lehet számítani?

Köszönöm


2011. jún. 13. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez is alkati kérdés- amire rendszerint nem tudni a választ (hogy mire számítsz a végén)

Leírom a példámat,hátha tudsz viszonyítani:

Én az elsővel a 20. hétre 5 kg-ot szedtem fel, (45-ről kezdtem, elég alacsony vagyok) a terhesség végére pedig 62 kg voltam.

A másodikkal 48 kg-val kezdtem,a 24. héten 52 kg voltam,szülni pedig 59 kg-val mentem. Előtte 1 héttel 60 kg voltam.

Most, a harmadikkal a 23. hétig 7 kilót szedtem fel.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,27heteske

2011. jún. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

tényleg alkati kérdés!

Az én példám:

1. babánál-

175 cm magas -60 kg-ról indultam, 5,5 hónapig nem látszott hogy terhes vagyok és plusz 2 kg volt, majd 6-7 hónapban + 5 kg még és nagyon durva volt nekem a 7-9.hónap ugyanis 89kg-osan mentem szülni!!!

szóval összesen 20kg ment rám az utolsó két hónapban! Nem volt mérgezésem meg semmi sem - csak úgy néztem ki mint Miss Röfi a Mupett show-ból! :)

2. babán-nál

cm ugyanannyi :)és 72kg -ról indulok! jelenleg 14.-15. hétben vagyok és amit eddig nem sikerült, hogy fogyjak - pedig még nehéz fizikai munkát is végeztem!!! az most igen -2 - 3 kg ment le rólam! most itt tartok de nem is szeretnék annyit magamra szedni mint múltkor! bár ez a terhesség most kicsit -(nagyon) más is!

2011. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én 8 hétig híztam 4 kilót és 8 hét től 25 hétig 2 kilót és azóta semmit 31 hetes kismama!!Szerintem ez nagyon eltérő mindenkinél!!
2011. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A 20. hétig nem híztam semmit, azóta kb. heti 1 kg jön rám. Normálisan eszem(nem kettő helyett), eddig +10 kg. Szerintem is alkati kérdés, kíváncsi leszek a végére mennyi lesz. 168cm vagyok és 67 kg-ról indultam.


32 hetes kismama

2011. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
160 cm vagyok és 47 kg-ról kezdtem, a hasam a 15. héttől kezdett el nőni, a 20. hétre 4 kg-t híztam, most vagyok 51 kg.
2011. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

15. het kornyeken a masodik babaval. A 20. hetig jott fel masfel kg, utana fixen heti fel kg.

Tehat annyi idosen, mint most te vagy 3 kg jartam, a vegere lett kb 12 kg.

Nem lehet megjosolni egyebkent semmit.

Mert az elso terhessegemnel meg mar az elejen hiztam sokat, rengeteget! A 30. heten jartam mar 20 kilonal, az utolso 10 hetben ehhez kepest csak 5 kg jott fel. Igy is epp eleg volt. De az is igaz, hogy akkor tettem le a cigit, marmint amikor kiderult, hogy jon a baba, a leszokas miatt kb mindent felfaltam volna, azt mondom megerte.


Fugg a kiindulo testalkattol is es attol is, hogy hanytal-e az elejen.

En mindket terhesseget vekonyan/sovanyan kezdtem es nem hagytam soha.

2011. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kerria ***** válasza:

Szia, én molett testalkatú vagyok, 160 cm, és 65-70 kg között volt mindig a súlyom. Jelenleg a 15. hétben vagyok és eddig nem híztam, tartom a súlyomat. Kívánós nem vagyok (még), és ez az első terhességem. Nekem is azt mondták, hogy alkati kérdés, hogy milyen leszek, én csak bízni tudok, hogy 15kg-nál nem jön majd fel több.

Jó egészséget!

2011. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves Kismamák és anyukák! Köszönöm szépen a válaszokat! Gratulálok a babákhoz, és jó egészséget kívánok nektek!
2011. jún. 16. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!