Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok. Évek óta...

10 hetes vagyok. Évek óta 37,5-38 fokos a testhőmérsékletem. Lehet ez valamilyen hatással a baba fejlődésére?

Figyelt kérdés
2009. márc. 14. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mármint,hogy túl magas a hőd? Szerintem ő ehhez fog hozzászokni. Nem hinném, hogy baj lenne ebből. De hogyhogy ilyen magas a hőd? Orvos mit mond rá?
2009. márc. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet még nem is hallottam,hogy valakinek ennyivel magasabb legyen a testhőmérséklete.Mindenesetre erről feltétlenül szólj az orvosodnak,mert normál esetben ez láznak számít,és a terhesség alatt ez nem jó!Persze az is lehet,hogy mivel nálad ez egy megszokott állapot,nem lesz belőle probléma.Erre csak szakember tud megnyugtató választ adni!
2009. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Korábban kivizsgáltak emiatt, és állítólag ez előfordul, és mivel egyéb panaszom sosem volt emiatt, azt mondták, ne aggódjak. Annyi hátránya van, hogy betegség esetén nem tudok belázasodni.

De azért feltétlenül megemlítem legközelebb a dokinak!

Köszönöm a válaszaitokat!

2009. márc. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!