Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Izületi fájdalomra milyen...

Izületi fájdalomra milyen gyógyszert lehet szedni? Vagy akár milyen természetes gyógymódot próbálhatnék?

Figyelt kérdés
15 hetes terhes vagyok, 13 éve van a kezeimben izületi probléma, de utóbbi években nem volt vészes. Most éjszaka azonban annyira fájtak, mint még soha, félek a terhesség erősítette fel, egyszer egy reumatológus azt mondta, lehet, hogy rontani fog az állapotomon. Végülis egy Algopyrint bevettem és borogattuk, de hátha van valami jó ötletetek. Illetve az Antiphlogistin pakolást használta-e vki terhesség alatt, az szokott segíteni.
2008. febr. 4. 09:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia. Én csak annyit tudok, hogy nekem a hátammal szokott lenni probléma, de nem találtam egy gyógyszert vagy krémet sem, amit lehetne használni terhesség alatt. Szerintem mindenképen a háziorvossal, vagy ha tudsz a reumással kellene beszélned.

Jobbulást kívánok! 28hetes kismama

2008. febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ízületi gyulladással hordtam ki 2 terhességet. Az utolsó harmadban kicsit mindig csökkentek a fájdalmaim, szülés után pedig visszatértem a szülés előtti állapotomhoz. Tehát összességében se nem javított, se nem rontott rajtam a két terhesség. Ráadásul én végig szedtem a gyógyszereimet, mert eddig semmilyen természetes gyógymód hosszútávon nem jött be. Most készülök a homeopátiát kipróbálni, mert nagyon jó tapasztalataim voltak a szüléskor vele.
2008. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!