Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most hogy próbálhatnék meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy próbálhatnék meg finoman és normálisan közeledni hozzá?

Figyelt kérdés

Suliban van egy lány aki elmondta, hogy bejövök neki, de én nem nyomultam rá akkor, mert nem tudtam semmit a lányokról, tapasztalatlan voltam, és nem akartam hibázni.

Azóta is bánt, hogy nem mentem oda hozzá, de nem tudom tetszem-e neki még.


2011. ápr. 20. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy tetszel-e neki most. Egyszer már tetszettél, tehát jók az esélyeid.

Ha elhívod valahová, akkor kérj elnézést a hülye viselkedésedért, mondd el neki azt, amit ide leírtál.

2011. ápr. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mivel osztálytárs, a randikat meg hasonló "hívjam" el dumát felejtsük el.

Egy, hova mennék el, kettő ha még a lány hívna, akkor is automatikusan nemet mondanék, minek felesleges köröket futni?

2011. ápr. 20. 16:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért felejtsük el a randit és a hívjad el szöveget?

Miért mondanál nemet? Miért felesleges kör?

2011. ápr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!