Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az orvos szerint 5hetes...

Az orvos szerint 5hetes terhes vagyok, és azt mondta hogy 4-5 mm res, de hogy a petezsák vagy a baba? Normális hogy ilyen picike?

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Mekkora legyen? Valahol el kell kezdeni. :)

Teljesen normális. Nyugi.

2011. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A petezsák akkora. A baba maximum egy gombostű hegynyi lehet, de lehet az is, hogy az uh-n még nem is kivehető.
2011. máj. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nem tudok még semmit a terhességről és a doki se nagyon közlékeny..kb mikortól kezd látszódni?
2011. máj. 22. 13:38
 4/8 A kérdező kommentje:
azért kérdem mert utolsó menszim szerint már 7ehetes lennék de igaz hogy eléggé rendszertelen volt, akkor nincs gond???
2011. máj. 24. 08:38
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó mensim szerint 15 hetes lennék, és még csak a 13-at töltöttem, pedig nekem rendszeres volt. Aztán mégis a ciklus legvégén fogant meg a baba (ezért hülyeség ugye a mikor nem eshetek teherbe téma, mert bármikor). Nincs baj, kicsike aztán majd megnő. Addig is olvasgass, írd be a gugliba hogy terhesség, mire végigolvasod amit kidobott mehetsz szülni. :)
2011. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:), sajnos elég aggodalmas vagyok, főleg hogy első baba, és főleg hogy 2és fél évig nem jött össze már teljesen letettem róla, ezért nagyon féltem az én picikémet!
2011. máj. 24. 11:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a petezsák akkora, hanem a baba, ez normális. Nekem hét hetesen volt a baba 10,2mmm.
2011. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
most voltam ultrahangon, 6hetes vagyok és a petezsák 10mm, benne szikhólyag de még embrió nem látszódik, 2hét mulva kell visszamennem!!
2011. máj. 27. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!