Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, hogy Uh-on azt...

Normális az, hogy Uh-on azt láttuk, hogy úgy ficánkol, mintha hisztizne?

Figyelt kérdés

Jó-jó, én is örülök, hogy mocorog, de miért ennyire? Zavarta az ultrahang?

10+7es km:)


2009. márc. 14. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is nagyon aktív volt mindig az ultrahangokon. Az én babám szó szerint ugrált. Gondolom aludni szeretett volna és zavarta az uh. :-)
2009. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális :)

Enyém is ilyen volt és igen, később már egyértelmű volt, hogy őt zavarja az ultrahang.

Most 8 hónapos és nagyon nyugis baba :D

2009. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked,hogy láttad mocorogni.:-)

Az én babám olyan édesen aludt!!!:-))

Nagyon cuki képet kaptam róla,épp szopizta az ujját.


10+4heteske

2009. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában a babákat zavarja az uh. Az enyém mindig próbált elhúzódni tőle, közben járt keze-lába.Volt, hogy az uh-s orvos meg is kérdezte, hogy állandóan ennyire aktív-e. Még szülés alatt is állandóan keresgélni kellett a ct-vel. :)))
2009. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amikor en voltam a 12 hetes uh-n akkor az enyem is nagyon aktiv volt.A doki mondta,hogy ezek a mozgasok meg nem tudatosak.Meg nincs kifejlodve az idegrendszere annyira,hogy tudja mit csinal.Szerintem nem az uh zavarta:)Majd ha nagyobb lesz mar maskepp fog mozogni es az mar tudatos lesz.Boldog babavarast es gratula a picihez!:)

27 hetes kismami

2009. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A mi babánk a 18 hetes ultrahangon olyan hisztit rendezett, hogy mindenki nevet akinek megmutatjuk a felvételt! :) Hadonászik, maga elé teszi a kis kezét, a lábával a feje felett kalimpál...De ő mindig ilyen aktív! Reggel 9 körül elkezdi, és este 10-ig megy a mocorgás. Aztán egész éjjel durmol. A védőnőm szerint már kialakította a napirendjét. Őt nem hiszem, hogy az ultrahang zavarta, mert mindig ilyen. De nagyon jó volt, mert úgy szétdobta a kis lábait, hogy rögtön kiderült a neme. Kisfiú. :)
2009. márc. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen nem tudatosan csinálja, de ami zavarja, attól reflexszerűen igyekszik elhúzódni)) Ugyanúgy, ahogyan összerezzen, amikor vmi hirtelen hanghatás éri.
2009. márc. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én életem 14. hets uh-n olyan aktív volt hogy még a doki is csodálkozott rajat. 10 perc alatt talált értelmezhető szívhangot, mert úgy izget-mozgott, tekeredett. Nagyon aranyos volt! :-) Rmélem a 18. héten kicsit nyugottabb lesz és megmutatja milye van. :-)

Boldg babavárást! :-)

2009. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi,Lányok, Asszonyok:) Annyira bennem maradt a kép, hogy Ficánkol,annyira jó volt,csak eszembe jutott, hogy normális-e:)mármint a fickándozás:)
2009. márc. 15. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!