Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 14. hétben vagyok és már...

A 14. hétben vagyok és már biztos egyedül fogom nevelni a babucim. Mit tennétek hasonló cipőben?

Figyelt kérdés
Hogy lehet lelkileg túlélni, hogy ne viselje meg a babát? Minden nap sírok és jár az agyam, mi lesz. Próbálok nem erregondolni, de nem megy. A legjobbat akarom neki, de a legrosszabb, apa nélkül felnőni. Bár aki lemond róla, vagy nem vállalja a felelöséget, az nem lehet jó apa. Történnek csodák, hogy valaki így elfogadjon minket, és úgy szeresse, mint a sajátját?
2009. márc. 15. 04:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás. Egyik legjobb barátom megismerkedett valakivel akinek két lánya volt (4 és 6 évesek) és nagyon jól kijönnek egymással. A srác nevére vette a kicsiket, ők apának szólítják és 7 éve boldog házasságban élnek.
2009. márc. 15. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van a szűk baráti köben olyan család, ahol a 3 gyerek, köztük egy rokkant kisfiú, nem a sráctól van hanem a csaj előző kapcsolatából. Dolgozik értük , nagyon szereti őket. Mindíg van remény , te se add fel!Tudom hogy könnyű leírni, de próbálj megnyugodni, gondolj a babádra, ha te szomorú vagy ő sem érzi jól magát. Minden jót kívánok nektek!
2009. márc. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem megnyugodni, hogy babucinak jó legyen, de elég nehéz, épp miatta, mivel egyfolytában rá gondolok, és hogy mi lesz majd. De valami nekem is azt súgja, hogy minden okés lesz. :-)
2009. márc. 15. 07:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem jobb lesz a babának és Neked is, ha csak ti lesztek egymásnak az elején, mintha egy rossz kapcsolatba születne. Hidd el, nagyon sokan vannak hasonló helyzetben és közülük igen sokan találnak egy normális, érett férfit később, aki legalább úgy tudja majd szeretni a te babádat, mint sajátjait. Én is így nőttem fel. Soha sem éreztem, hogy nevelőapukám nem ugyanúgy viselkedik velem, mint az öcsémmel, aki a vér szerinti fia. Én a vér szerinti apámat nem is ismerem, de sosem hiányzott az életemből. Annó ő is lemondott rólam. Barátnőm elvált - kénytelen volt kilépni egy borzalmasan rossz kapcsolatból, amit a kényszer szült (babát várt a pasitól és az ragaszkodott a picihez). Két évre rá megtalálta azt az embert, aki úgymond "neki volt teremtve", elfogadta a kislányát (a gyerek is őt). Most van egy gyönyörű közös babájuk. Kész happy and))) Bízom benne, hogy majd te is megtalálod az igazi párodat. Most inkább a babára figyelj és ne búslakodj egy olyan ember miatt, aki meg se érdemel titeket!
2009. márc. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem ne sirass olyan pasit, aki nem vállalja a saját gyerekét. Inkább koncentrálj a babára, mert ketten is nagyon boldogok lesztek. Ha választhatnék, inkább baba, mint egy pasi. És te is tudod nagyon jól, hogy nem fogsz egyedül maradni ,aki majd megszeret igazán, az a gyerekeddel együtt fog szeretni, hidd el!!! És majd a gyerkőcöd őt fogja apaként kezelni. Nagyon sok ilyen család van, nem te vagy igy egyedül. Kitartást kivánok neked és jó babavárást!!!
2009. márc. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Húúú, Köszönöm! Sokat segítettél, mert akkor reménykedhetek. Most hajnalbe nagyon ki voltam, de tudom, vigyáznom kell mert megérzi. Beszélek hozzá és most kellemes zenét hallgatunk. :-)Remélem Angyalkámnak is lesz egyszer olyan apukája mint neked! :-)
2009. márc. 15. 09:40
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó válaszadónak! Igazad van, semmi sem fontosabb most, mint a baba. És a pasik, jönnek mennek! De remélem, egy normális csak jön egyszer! :-)
2009. márc. 15. 09:48
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne add fel soha! Nekem egy 12 éves lányom és egy 10 éves fiam van. Volt egy brutális férjem aki mindig ütött és vert. Kb. válás után 5 évvel egy nagyon aranyos pasival megismerkedtem, nagy a szerelem mai napig 3 éve vagyunk együtt. Most várom 3. babámat. Fel a fejjel!

36 hetes kismama

2009. márc. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy ilyen jól alakult az életed! De jóóóóó! :-) Sok boldogságot a 3. picihez! :-)
2009. márc. 15. 10:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én ugyan ilyen helyzetben vagyok,mint te! Engem 6 hetesen hagyott el a párom.Most vagyok 19hetes,szóval még friss az élmény! Én is sokat sirtam az elején,de már beláttam nincs értelme!

Lelkileg nagyon nehéz!! Főleg,h itt van a sok kérdés,h miért,mi lesz ezután...stb.Én is tele vagyok kérdésekkel.és tudom a bizonytalanság a legrosszabb!

Igazából tanácsot nem tudok adni,mert én december óta rágom a dolgot magamban,de előrébb nem jutok! Csak annyi a biztos,h mindig bizni kell,h a mi életünk is rendbe jön!!!

Én nem irok ilyeneket neked,mint az előttem szólók,h jobb ez igy,mert ezt nem tudja igazán senki,h mi vált ki egy ilyen dolgot egy férfiból!

És mikor és miért hagyott el a párod,hány hetesen? Akartátok a babát? Hány éves vagy? És mit gondolsz nektek van még vissza ut (békülés)? Remélem nem baj,h érdeklődöm,de én igazán átérzem a helyzeted!

2009. márc. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!