Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azok a kismamák akik esetleg...

Azok a kismamák akik esetleg hasonló cipőben járnak mint én és egyedül kell megbírkózniuk a terhességgel és a gyermekvállalással, gondolkoznak azon?

Figyelt kérdés
...hogy így majd hogyan fogunk új partnert találni aki esetleg apukája lehet a kicsinek? Csak mert én még soha nem voltam ilyen helyzetben, sajnos a vérszerinti apuka elhagyott minket, még pár hónap van a szülésig...
2009. júl. 19. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nehezebben, de az nagyobb valószínűséggel lesz jó ember, aki annyira szeret, hogy más gyerekét is felnevelné veled.

Én egyévessel lettem szingli. És vannak férfiak, akiket nem zavar a manó. Akit meg zavar, az elmehet a csába...

Ismerek olyanokat, akiket 3 gyerekkel szeretett meg a párjuk.

2009. júl. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vannak ilyenek, gondolj csak bele, ellenkezö esetben, ha te talalnal egyedülallokent egy ferfit akit szeretsz es ugyerzed neked mellette jo, zavarna ha hozna egy gyereket a kapcsolatba? Szerintem vannak emberek akiket nem a körülmenyek motivalnak elsösorban..
2009. júl. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok, jelenleg nagyon nehéz ezt elképzelnem, talán ha múlik az idő...most írtó nehéz, épp, hogy csak össze tudom kanalazni magam, soha életemben nem képzeltem volna, hogy vannak ennyire szívtelen emberek akik otthagynak egy terhes nőt és egyaltalán nem érdeklik hogy kisbabájuk lesz.
2009. júl. 19. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem is elhagyott a férjem, mert ő most jött rá, hogy "élni" akar.

Amikor elment (májusban), 20 hónapos volt a lányom és 5 hónapos terhes voltam.

Már régóta rossz volt a kapcsolatunk, ezért én már néha (vagyis inkább elég gyakran) gondolkozok azon, hogy találok-e majd valakit 2 gyerekkel. A mostani érzésem szerint az esélyem nulla. De hátha....

Ja, és vannak ilyenek, akik lesz.rják a gyerekeiket.

Mióta elment a férjem, 1x se látta a gyerekét és nem is érdeklődik. Már Kanadában van. Na? Szép mi? Igazi Apa. pff

2009. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is tök egyedül vagyok (jelenleg 26 hetes) és így is van valaki,aki érdeklődik irántunk,csak sajna messze lakik,de tartja bennem a lelket,hogy lehet találni még jó férfiakat.:-) ám jelenleg a pocaklakóra koncentrálok és majd ha kint lesz csak utána jöhet esetleg az ismerkedés. Pozitív gondolatokkal erre is gondolni és pozitívan fog történni minden.:-)

Kitartást és boldog babavárást kívánok!:-)

2009. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Lesz esélyed ne félj. Én a lányommal egyedül voltam születésétől kezdve 4 éves koráig. Persze volt 1-2 kapcsolatom,de őket elhatároltam a lányomtól,nem vittem haza,nem mutattam be a lányomnak. De 4 év után jött valaki az életemben akivel ugy éreztem ujra tudnám kezdeni. Röviden azóta már majdnem 2 éve együtt élünk, a lányommal imádják egymást,igazi apa neki,és 6 hét mulva várjuk hogy megszülessen a közös babánk. Egyszóval igazi család lettünk,ugyhogy fel a fejjel.
2009. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Elképesztő milyen tuskó férfiak vannak. Még arra sem reagált, hogy a baba kisfiú lesz. Teljesen elvágott minden szálat. Se apasági, se támogatás, semmi. Ki tudja merre jár...de olyan jó olvasni hogy van aki talál kisgyerekkel is társat...valahogy...most nagyon nehéz, de a pici folyton rúgdos és örömmel tölt el...tartja bennem a lelket. Köszönöm a válaszokat!
2009. júl. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!