Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az este olyan "görcsöm"volt...

Az este olyan "görcsöm"volt mint amikor csikarja a hasmenés a hasamat. Akit tud legyen szíves és írjon nekem. Nem tudom mi történhetett?

Figyelt kérdés
Rajtam néha a székelési inger,de nemtudtam kakilni.Néha megjön érzésem is volt.Reggelre nem volt semmi bajom.Egy kicsit fáj a hasam,de az előtte is fájdogált(azt mondták hogy az természetes).Fiatal terhes vagyok.Mi lehetett ez?Baj származhat ebből?
2009. márc. 15. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy most nőt a méhed egy nagyobbat hirtelen és ezt a beleid helyhiány miatt nem tolerálják.

Lehet hogy tényleg hascsikarás, nekem is volt, pedig nem tudtam wcz-ni.

Ha aggodalmaid vannak kérj egy ellenőrző uh-t és megmondják mi volt ez. Így látatlanba ennyi infoval nehéz kitalálni.

A terehesség sok ismeretlen dolgot rejt és nehéz rájönni még 9 hónap alatt is, a doki is csak azért tudhatja a választ, mert volt már hasonló esete, inkább kérdezd őt, vagy a védőnőt, az nyugtatóbb választ adhat.

Sok boldogságot!! és egészséget!

2009. márc. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm hogy írtál mert már a frász akart rám jönni.Holnap megyek először uh.-ra és ott majd mondom.Mégegyszert köszönöm!!!Ja.A fiatal terheseknél is van ilyen?Vagyis max. szerintem 4 hetes lehetek(vagy még annyi sem),nemtudom igazából.
2009. márc. 15. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kb 5-6 hetesen, de semmi gond nem volt, már 10 hetes vagyok. Egyet értek az első válaszolóval!

Nyugi.

Gratula a babához!

2009. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ne aggódj, ha 4 hetes vagy még sok ilyen lesz .

Én nekem az első 6 hét csupa ilyen volt.

Az első uh-n nem is bizti, hogy látszani fog a baba, mert kb 6 hetesen veszik észre, de egy ügyes doki meglátja .

Szóval ne aggódj ez is egy tünet lehet.

Ha gond van jelezd, hogy kell-e tehersség támogató (utrogestan)-mert nekem kellett az elején.

Vigyázz magatokra!-első válaszoló voltam!

2009. márc. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok!Most megnyugodtam egy kicsit!Remélem Isten szólalt meg bennetek!Köszönöm szépen!!!!!!:))))
2009. márc. 15. 09:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pont ma este és reggel volt ilyen érzésem, és 14 hetes vagyok. Megvoltam ilyedve, felhívtam a védőnőt és az mondta, hogy valszínű épp nött a méhem. Ahogy az első hozzászóló is mondta! Ez normális, de ha nagyon aggdsz akkor kersd meg az orvosod! Sok sikert a babához! :-)
2009. márc. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 28 hetes vagyok, és még mindig vannak ilyen tüneteim, szerintem csak a beleim nem bírhatják a kiképzést, elég ritkán tudom wc-re menni, én néh felfüggesztem az elevitet 1-1 hétre, és akkor minden rendben:)

Ne izgulj, tuti nincs semmi gond, de Uh-on úgyis kiderül, már ha ügyes a doki:)

Gratula a babóhoz:)

2009. márc. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elején előfordul ilyen görcs, mindjárt-megjön-érzés. Nekem is volt, szerencsére nem ilyen erősen. Nekem segített ha lefeküdtem, felhúztam a lábaim. Néha még a kezemmel melegítettem is a hasam olyankor. A dokinak mindenképp mondd majd a görcsöket!
2009. márc. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is segített hogy lefeküdtem!Enyhült de amikor jobban megmozdultam akkor mintha megint rákezdett volna.Persze az orvosnak mindenképpen fogok szólni!Köszönöm szépen mindenkinek hogy válaszolt!
2009. márc. 15. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!