Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől érezhetek enyhe mindjárt...

Mitől érezhetek enyhe mindjárt megjön érzést az alhasamban?

Figyelt kérdés

Tényleg olyan, a derekam is úgy fáj, mint mielőtt meg szokott jönni, csak sokkal enyhébben, és nem is állandóan...

holnap leszek 28 hetes, a hátfájás mondjuk lehet a kényelmetlen alvástól is, szinte csak háton tudok aludni, meg jobb oldalt...de gondolom a méhem is nő még, szóval húzódhatnak megint a szalagok, attól érezhetem ezt?


2010. júl. 29. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, teljesen normális. A pici csinálja bennt magának a helyet, attól érezhetsz ilyesmit. De az is lehet, hogy most jönne meg és a szervezeted még visszaemlékszik (bár inkább az előbbi).

Szedj magne b6-ot vagy magnesi citricit, az enyhíti.

34 hetes kismama

2010. júl. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jó, köszi...a megnézium pzsgőtabi is jó?holnap veszek majd valami vitamint...mármint gravidát szedek, csak valami magnéziumosat...
2010. júl. 29. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a doki írt fel Magnesi citricit,naponta 2szer 1.et.Sokkal olcsóbb,mint a Magne B6,és jobban felszívódik.Ja,és háton aludni már nem kellene!!
2010. júl. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,ez lemaradt,bocsi:29 hetes 4.babás anyuka
2010. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi,a dokim meg a védőnő is mondta, hogy semmi baj a háton alvással...
2010. júl. 30. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Pezsgőtabletta helyett inkább vagy magne b6-ot vegyél, vagy írass ki magnesi citricitet, ezek hatásosabbak.

Ameddig kényelmes aludhatsz háton is, csak így valamivel kevesebb oxigén jut a babának. Bár úgyis jelezni fog, ha nem lesz neki jó.

Én ilyenkor már letettem a gravidát, felesleges mesterséges vitaminnal bombázni magad. Inkább egyél sok gyümit meg zöldséget, úgyis nyár van :)

34 hetes

2010. júl. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi...amúgy megkérdeztem a dokim erről a háton fekvésről, azt mondta hogy igen, elnyomhatja a baba azt az eret ami jön a lábból a szív felé, amiben oxigén van, de ez csak nekem okozhat kellemetlenségeket(szédülés, zsibbadás) ami miatt el kell fordúlni.A baba nem kap kevesebb oxigént!
2010. júl. 31. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!