Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek az együttlét következmén...

Félek az együttlét következményétől, mivel győzzem le?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok, és férjemmel nem megy az együttlét. Nem tudom el engedni magam, mert félek hogy vérezni fogok, vagy baj lesz. Pocak miatt is kényelmetlen, nem tudunk ugy együtt lenni hogy nekem jó lenne. Miért kellemetlen az együttlét? Pedig kivánjuk egymást, párom óvatos, de én feszengek....
2011. máj. 23. 21:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem jó az sem ha csak az ujját használja, mert kellemetlen érzés.
2011. máj. 23. 21:10
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem erőltessétek akkor, viszont beszélj az orvossal, lehet, valami fertőzésed van. Ezen kívül a nagy has nekem is elveszi a kedvem, meg az, hogy mindig fáj valamim, ízületeim, ami sajna természetes :( Nekem is hiányzik, már az is jól esik, ha csak simogatjuk egymást <3 Nincs már olyan nagyon sok hátra, kitartást!!!

30 h.

2011. máj. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az igazság az, hogy szerintem türelemmel. Nálunk is hasonló problémák vannak, és mi, vagyis a párom úgy oldja meg hogy türelmes velem. Több az érintés, a simogatás, és beszélgetünk, az éppen feszültséget okozó gubancról. Nekem ez segít, de úgy mint azelőtt nem tudom elengedni magam. Úgy gondolom ez normális. Mégis csak egy új élet van odabenn :-))) Szerintem nektek kettőtöknek kell kialakítani valami olyan intim helyzetet (érzelmi szinten), hogy ha nem is teljesen, de tudj oldódni.


Kitartást! :-)))

2011. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz: nem tudod elengedni magadat, feszengesz. Benned van a baj, jobban mondva a fejedben.


Bárcsak mondhatnám, hogy állítsd át magad, kapcsolj szexuális üzemmódba, és minden egy csapásra megváltozik! Sajnos egy csapásra nem fog. De apránként igen. És ebben igen sokat számít az akaraterő meg a fantázia.


Nekünk sosem volt ilyen problémánk szerencsére. Terhesen jobban kívántam a szexet, mint valaha, és amint zöld jelzést kaptunk az orvostól, nem is fogtuk vissza magunkat. Nem is lett semmi baj. A pocakot nem könnyű kikerülni, de jókat kacagtunk a bénázásainkon. :) Fogd fel könnyedén, és ne félj, mert nincs mitől. Terhesen a szex egyedülálló élmény.

2011. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsóval értek egyet..ez fejben dől el hogy elhiszed hogy semmi baja nem lesz a babának..

nekem 100% al jobb lett a sex a terhességem alatt

2011. máj. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk sem megy az együttlét. 22 hetes kismama vagyok. kb. 3 hete amikor voltunk az orvosunknál beszéltünk neki erről. Szerinte, ha nekem ennyire nem esne jól akkor semmiképpen ne erőltessük. Szerinte az utolsó hetekben jobban el tudom magan engedni és akkor még jól is fog esni.
2011. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!