Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség tünetei jelentkezhet...

Terhesség tünetei jelentkezhetnek már 10 nappal az együttlét után?

Figyelt kérdés

Illetve az én "panaszom" lehet egyáltalán a terhesség tünete?

Babát szeretnénk a férjemmel, 10 napja próbálkoztunk először.Ma éjjel hányingerem volt, és hajnaltájt hánytam is egyszer.Gyomorrontás nem lehet, mert ugyanazt ettem, mint a családtagok, és senkinek semmi baja.

Az első babánál csak napközbe volt hányingerem, furcsa, hogy éjszaka volt most.Mi a véleményetek?


2011. ápr. 26. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
10 nap nem elég hozzá.Én 5 hetes terhes voltam mikor kiderült,de akkor sem voltak tüneteim,kb 3 hétre rá.Nem mondom,hogy lehetetlen,mert mindenkinek más a szervezete,dennyi idő szerintem azért kevés hozzá,még ha rögtön teherbe is estél.A hányinger meg nem törvényszerű,hogy csak reggel.Én egész nap rosszul voltam,volt hogy éjjel is,ha felébredtem.
2011. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak tüneteim 10-12 nap után de senki sem akarta elhinni, hogy azért mert baba van a dologban. Csak olyan ételt bírtam enni amit nem kell rágni ( leves, puding, fagyi stb). Aztán a 25. napon már halvány pozitívat teszteltem. :)

26 hetes kismami

2011. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, az első gyerkőcnél nálam is 5 hetesen derült ki a terhesség, és olyan 8.hét körül voltak rosszullétek.Ezért nem hinném én sem, hogy a hányinger baba miatt van, de egyelőre még nem találtam rá más magyarázatot:)
2011. ápr. 26. 09:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is korai! Főleg az émelygés. Ilyenkor még max. cici fájdalom jelentkezhet! Én most vagyok 5 hetes, de nekem szinte semmi tünetem nincs. Pedig terhes vagyok, van már petezsákom!:) A mellbimbóm érzékenyebb és a derekam fáj egy kicsit. De ezen kívül semmi. Azt mondják, később jön majd. A hányinger az, ami általában később jelentkezik!
2011. ápr. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A mellem is kicsit fáj, vagy inkább feszül, de egyelőre azért nem említésre méltó, mert 2 nap mulva kell megjönnie,így a mensinek tulajdonítom egyelőre...
2011. ápr. 26. 09:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Én együttlét után 10 nappal már hánytam... aztán csak rosszabb lett... szerintem simán lehet :)


14hkm

2011. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!