Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kell csinalni a cukorter...

Mikor kell csinalni a cukorterheléses vizsgalatot? Es ez nagyon fontos?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 26.-28.hetesen. De szerintem nem baj,ha hamarabb vagy később.

Igen is nagyon fontos,hisz tudni kell,hogy az anyának szügsége van-e szénhidrátmentes diétára. Kihagyhatatlan vizsgálat!!!

2009. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire fontos, de én Angliában élek, és itt nem csinálnak ilyet, csak ha kiharcolod, vagy ilyesmi. De otthon Magyarországon mindenkinek csinálnak. Remélem nem olyan fontos, mert nekem nem csináltak ilyet itt kint, mert itt nem nagyon szokás, mindenesetre nem kötelező. Egyébként én is szeretném tudni mikor szokták csinálni, ill. meddig lehet és mennyire fontos.
2009. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Székesfehérváron a védőnő csinál három alkalommal tesztreggelis (1 zsemle 2dl tej) vércukorvizsgálatot. Ha annak rossz az eredménye, csak akkor kell beutaltatnom magam a terhelésesre. Ez a védőnő által végzett meg olyan, mint amit a patikában is csinálnak, kis szúrás ujjbegybe és egy csepp vér :)

Üdv, 21 hetes km

2009. márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!