Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak én rettegek a túlhordástól?

Csak én rettegek a túlhordástól?

Figyelt kérdés
39+2 hetes vagyok. Még nincs jele a szülésnek. 1. babámat is túlhordtam, és nagyon fájtak a napi magzatvíz vizsgálatok, pedig 1 ujjnyira nyitva voltam. Véreztem és alig tudtam menni. Most meg totál zárt vagyok. Rettegek, már a sírógörcs kerülget...
2011. máj. 25. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Próbálj megnyugodni. Minél inkább rettegsz, annál kevésbé tudsz "lazítani". Érthető, hogy nem nyílsz, mert minden izmod görcsben van az idegességtől.
2011. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Napi magzatvíz vizsgálat?

ha valami gyanus ilyenkor már a dokinak akkor megindítják a szülést, minek naponta magzatvizet vizsgálni?


Èn 10 napot hordtam túl és én is utáltam. minden nap nögyógyász, már egyszer fogtam magamat és elmentem fodrászhoz is, aki mikor megtudta hogy túlhordásban vagyok rögtön gyorsabban dolgozott. ha van segítség akkor menj el fodrászhoz az segít.

2011. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nálunk betöltött 40 héttől mindennap nézik, nem kakilt-e bele a vízbe a baba.
2011. máj. 25. 17:39
 4/17 A kérdező kommentje:
(Amnioszkópia, nem amniocentézis, ha félreértené valaki. )
2011. máj. 25. 17:40
 5/17 anonim ***** válasza:

szia!


én két hete szültem,és én is rettegtem,hogy megint mindennap a szülésig megnézik a magzatizet.

Annyira féltem,hogy mielőtt felmásztam volna a vizsgáló székbe,kérdeztem a dokitól,hogy :tényleg muszáj-e,mert én nagyon utálom,és félek ettől!!

és miután látta,hogy nem csak műbalhézom,tényleg nagyon óvatosan csinálta,és egyáltalán nem volt rosszabb egy sima rákszűrésnél. szerintem,ha te is elmondod,hogy milyen rossz szokott ez lenni neked,akkor lehet,hogy veled is óvatosabban fog bánni..!

(és próbálj meg minné jobban ellazulni)

2011. máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

én csak azért félek hogy túlhordom,mert akkor be kell feküdni. A 2. lányunkat kerek 1 héttel hordtam túl,igaz,én tágultam szépen,de így is be kellett feküdnöm. Csak minden másnak nézték a magzatvizet. Naponta volt nst.


Próbálj megnyugodni! Minden rendben lesz!!


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,24heteske

2011. máj. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Bocsi,elírtam. Azt akartam írni,hogy : csak minden másnap néztek magzatvizet.
2011. máj. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
9 hete szültem, 2 napot hordtam túl, és a 36. héttől voltam kórházban más gondok miatt, de nem nézték egyszer sem a vizet. Igaz, szüléskor belekakilt a vízbe, ezért nem engedték felsírni.
2011. máj. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. máj. 25. 18:15
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer sem nézték a magzatvizet. Pedig 1héttel túlhordtam a lányom,és meg is kellett császározni. Bele kakált a vízbe.
2011. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!