Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Félek! Kezdődik az iskola és...

Félek! Kezdődik az iskola és kislányom mindig beteg, mindent hazahoz.15 hetes vagyok és rettegek, hogy mindent elkapok majd tőle és baja lesz a picinek. Tanács?

Figyelt kérdés
Most vagyunk túl egy hólyagos torokgyulladáson ez is nagyon durva volt,mi lesz ha jönn az influenza szezon.Vitamin nála nem segit,mert immunhiányos.Most is maszkba voltam itthon fertőtlenitettem és mégis elkaptam.szedek terhesvitamint és c vitamint is.Mit tehetnék még?Más is fél az influenzától?
2011. aug. 24. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Na, ettől én is tartok eléggé. Főleg, hogy októberben fogok szülni. Nálunk ovi van, de a helyzet ugyanolyan. Pláne, hogy új csoportba kerül. Ez úgy szokott lenni, hogy ahogy elmegy oviba, megy egy, max 2 hetet, aztán elkap valamit, ez minden év kezdésén így van. Nem is tudom, hogy meddig vigyem oviba?

A terhességem elején, alighogy megtudtam, hogy terhes vagyok, nagyon beteg lettem, influenza, bronchitis, fertőzőre kerültem, na, ami itt van nálunk, azt senkinek se kívánom. Undorító aids-esek, tbc-sek, hányósok és sorolhatnám. csak azt nem értem, hogy a terhes kismamát miért nem lehet valahol külön kezelni?! Minden nap sírtam, azóta nagyon félek az influenzától :(

Én is próbálkoztam mindennel, vitamin, gyümölcs, torna, stb, mégsem volt elég.

2011. aug. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!