Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni ez ellen?...

Mit lehet tenni ez ellen? Mitől van ez? Szerintetek ezúttal is szülésig tart majd? Összefüggésben lehet a pollen allergiámmal vagy a terhességgel? Bőv. Lent:

Figyelt kérdés

Lábgombával kezdődött,de csak az egyik lábamon,ott is csak a kislábújjamnál.Eddig ha ilyen volt,házi praktikával elmúlt 4napon belül. Most mind a 2 talpam viszket fürdés után. Legutóbb 2 éve ilyen tájt volt ilyen,akkor is terhes voltam. Akkor szülés után 2 nappal elmúlt.-addig viszont iszonyatos volt az állandó talp viszketés! Canestent próbáltam akkor,de semmit nem javított. Áztattam sós-ecetes vízben,de az sem segített. Ősszel jött elő megint egy lábgomba,de pár nap múlva elmúlt,azóta minden fürdés után hintőporozom.Nem is volt gond,egészen eddig. Ezt nem fogom kibírni,ha megint csak szülés után múlik el!

Ha van valami jó ötletetek,akkor szívesen fogadom!

24h.km.


2011. máj. 25. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:

szia

es ha nem labgomba kinoz most hanem allergia?

sajnos nekem is van ismerosom akinek az elso allergias tunetei pont talpviszketessel kezdodtek, minden doki hulyenek nezte majd szerencsejere egy nagyon ugyes allergologus rajott es amiota szedi a tablettat nincs tunete. probald meg fenistil gellel lehet segit

2011. máj. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Végül is,lehet igazad van... Ha a lányaim tele vannak kiütéssel...

Erre nem is gondoltam,mert tavaly nem volt semmi ilyen bajom-mondjuk nem is jött elő ennyire a léguti tünete az allergiának... Tudom,hogy terhesség alatt az immunrendszer meggyengül..de arra nem is gondoltam,hogy ilyenkor az allergia is jobban kijönne.

Nagyon köszönöm a válaszod!! :D

2011. máj. 26. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!