Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol lehet megtenni az apasági...

Hol lehet megtenni az apasági nyilatkozatot (nem vagyunk házasok)? Mit kérnek hozzá Kecskeméten?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
a helyi önkormányzat nál az a személy aki az anyakönyvezést végzi, ő megmondja mi kell hozzá. telón hívd fel a hivatalt, az a biztos, amit az illetékes hölgy ott mond.
2009. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Egy igazolás kell az orvostól, ami le van pecsételve, szerepel rajta a fogantatás ideje és a szülés várható ideje és az orvos aláírása. Ezzel kell menni az önkorményzathoz.

Kellemes babavárást!

2009. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kellenek az anya és az apa személy azonosságát igazoló iratok. (személyi és lakcím kártya) Ezenkívül a terhes kiskönyv vagy igazolás a nőgyógyásztól a szülés várható időpontjáról.
2009. márc. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is jól megjártam, mert a védőnő nem mondott semmit. Kiderült kellenek a személyit igazoló iratok, egy igazolás az orvostól hogy mikor történt a fogantatás időpontja (ott kaptam egy formanyomtatványt), illetve a kiskönyv. Az anyakönyvezető azt mondta érdemes vinni az anyakönyvi kivonatainkat is, hogy a papírmunkánál mikor a babát regisztrálják ne rontsanak el semmit. És mindketten kelletek az apasági nyilatkozathoz :)

Nem is értem miért nem lehet mindent elmondani, vagy a védőnő miért nem tudja a kezembe nyomni a paksamétát, hogy ezzel menjek apasági nyilatkozatot tenni, vagy mondja meg, hogy menjek már el az orvosomhoz mert ő tudja milyen papírok kellenek ehhez.

Ja és mint kiderült a hajadonsági nyilatkozat nem is az apaságihoz kell, hanem a kórházba hogy igazold hajadon vagy még... no nekem ezt se mondta senki... Remélem te nagyobb sikerrel jársz, nekünk lesz még egy körünk az anyakönyvezetőhöz. :)

2009. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!