Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 13 dik heti ultrahangot...

A 13 dik heti ultrahangot hogyan vegzik? Hasi vagy huvelyi?

Figyelt kérdés
Mit lehet latni mar?
2009. márc. 16. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Elvileg 12. hétig csinálnak hüvelyi UH-ot, de orvosa válogatja. Már szépen látszik a pici, egész emberi formája van:) Nekem a 12. heti úgy ficánkolt mint egy kis halacska:) Nagyon édes volt.

Boldog babavárást!

2009. márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia, Cegléden hasit csinálnak, ha múszály csak akkor hüvelyit
2009. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 12. heti genetikaira gondolsz, ugye? Az már hasi, és hogy mit látsz, az attól is függ, hogy hogy fekszel a monitorhoz képest, én sztk-ás szakrendelésre járok, itt nem szorgalmazzák, hogy te is lásd..., sajnos így én semmit nem láttam. Viszont itt bemehetnek az apukák is, ami így azért is jó, mert valaki legalább látja, az anya helyett.
2009. márc. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Békéscsabán a 12.heti genetikai hüvelyi ultrahang. Már szuperul látszik mindene.

Kellemes babavárást!

2009. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!