Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam orvosnal. 7 hetes...

Ma voltam orvosnal. 7 hetes vagyok, de huvelyi ultrahangot csinalt a doki es nem talalta a picit. A terhessegi teszt az pozitiv. Nincs fajdalmam, verzesem semmi. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2008. jan. 31. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Először is nyugodj meg! Tuti, hogy terhes vagy, és vaószínűleg nincs semmi baj, mert azt írtad semmilyen vérzésed sincs, sőt fájdalmad sem! Azt javaslom, hogy holnap vegyél egy újabb, jó minőségű tesztet, és csináld meg másnap első vizeletből, ha egyértelműen pozitív, akkor sürgősen keress másik orvost, aki majd megtalálja a babádat!! Kérdezd meg ismerőseidet, hogy kit javasolnak a közelben. Nem tudom, hol laksz, mert én is javasolnék párat ha Pesten laksz!

Egyébként volt már ilyenre példa, pont az egyik legjobb barátnőmmel. Már 6hetes terhes volt, nem jött meg neki, már 2dokit végigjárt, de semmit nem találtak. A melle már egy jobban fájt, és feszített, míg végül javasoltak neki egy nagyon jó orvost, elment hozzá, és 7hetesen még a bab szívműködését is megmutatta neki! :-)) Nagyon megörült, mert már annyira aggódott... Azóta a 31. hétben van, és kisfiút vár. Az ő orvosa is nagyon jó!

Ha nem stresszelsz nem lesz semmi gond! Minden jót kívánok! Drukkolok Neked! (Már jól jönne nekem is egy pozitív teszt...nagyon várjuk a bébit.)

2008. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. nem akarom rádhozni a frászt..de ilyenkor már kellene hogy látszódjon a szívhang is. Nem lehet hogy el van számolva valmi? erre tudok még gondolni mert akkor lehet hogy még nem látszik. Próbállj inkább erre gondolni, és egyenlőre nem aggódni. Nem mondtad, hogy a doki mit mondott? nem kérdezted? Csak mondott valamit.

Sok szerencsét egy 20 hetes kismamam

2008. jan. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 7 hetes vagyok,szerdán voltam dokinál,és már szivhang is volt,kb 1cm a baba.Biztos h jol látta a doki?Menj el másikhoz,talán ő jobban tud segiteni.Én elmennék!!Drukkolok!!!!
2008. febr. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia...az is lehet, hogy nem 7 hetes vagy es akkor meg nem lehet baba csak esetleg petezsak...szerintem ott van csak mar most jatszadozik a mamajaval:-)
2008. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A második üzenet írónak üzenem, hogy tényleg ne hozza rá senkire a frászt inkább ne írjon!

Én 4 hetes voltam mikor a dokim hasi uh-n látta a petezsákot. A következő uh-om 6hetesen volt vérzés miatt itt látszódott már a szikhólyag is, közben találtak 1 cisztát is ami terhességnél előfordul. Majd minden 2-ik héten járnom kellett hüvelyi uh-ra. 8-ik héten azt mondta a doki, hogy hát ő itt bizony semmilyen terhességet nem lát csak 1 nagy cisztát. Nem is akarom leírni, hogy mit éreztünk akkor a párommal.

2 nap múlva egy másik ultrahangos orvos vizsgált meg aki boldogan közölte, hogy gratulál és halgassuk meg hogy ver a pici szive. Na csak ennyit orvos és orvos között. (azóta kiderült hogy kezdő ultrahangos orvos volt és mindenki retteg, hogy ne ő legyen legközelebb a rendelésen)

A 7 hetet honnan számoltad? Az utolsó menstruáció első napjától? mert ha igen akkor 7 hetes vagy ha viszont rá számolsz még kb. 10 nap beágyazódási időt akkor csak 5 hetes vagy. 5-6 héttől kezd verni a szivük és addig csak kis szürke folt látszik. Én babám 6 hetesen volt 10.4mm

Üdv: 16 hetes kismami

Sok szikert és szurkolok, ne aggódj!

2008. febr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első terhességemmel én is 7 hetesen voltam dokinál, aki közölte, hogy bár vizsgálat utján terhes vagyok, de az uh-on semmit sem látott, szerinte hátrahajló volt a méhem. 2 hét múlva hívott vissza, és 9 hetesen már látszott,akkor már a szívdobogás is.

Most megint 7 hetes terhes vagyok, és nem sietek orvoshoz, majd jövőhéten. Megvárom míg 8 hetes leszek, nem akarok ugy járni, mint régen.

De ha a teszt kimutatja, akkor biztos, hogy terhes vagy.

2008. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!