Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudnék venni olyan gyorste...

Hol tudnék venni olyan gyorstesztet, ami kimutatja a fehérjét a vizeltben, és több is van egy dobozban, nem 700ft /db áron? Eddig patikákban nem hallottak róla, de a nőgyógyásznál láttam.

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Pedig patikában van, vagy rendelni tudnak. Nekem egyébként a védőnőm kért, mert figyelni kell. Ő is a patikában veszi, az tény, hogy nem tartanak mindig.... de hogy nem hallottak róla?! Nem értem. Nekem 30db-os volt 1200ft, cukrot is kimutatja
2011. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is kerestem pedig, és nekem sem tudtak ilyet adni, pedig több gyógyszertárban is voltam :(

Kedves Válaszoló! Nem tunád leírni a nevét a tesztnek esetleg?

2011. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megnéztem... MN a gyártó és MEDI-TEST Lab 2 a neve. A 2 azt jelzi, hogy fehérjét és cukrot is kimutat. Nálunk az 1-es mindig van a gyógyszertárban (az csak fehérje), a 2-est rendelni kell, mint írtam, nekem a védőnő kérte meg, így még fizetnem sem kellett érte.
2011. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

végül mégse kell, de utánanéztem.. neten vannak gyógyászati webáruházak és ott egész kulturált árért lehet venni.

[link]

2011. máj. 28. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!