Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik ti mentek vagy...

Kismamik ti mentek vagy mennétek strandra? Vagy mit gondoltok arról h megláttok egy kismamát strandon, uszodába?

Figyelt kérdés

szeretnék elmenni mert 3éve nem voltam sehol,3éve terhes voltam és van egy 2éves lányom tavaly azért nem voltunk...

most 35hetes vagyok de szeretnék elmenni csak félek az intrikáktól és h mások mit szólnak hozzá....persze a hasam takarva lenne nem mutogatnám.


2011. máj. 26. 10:49
1 2
 11/17 sumergo ***** válasza:

intrika= ravaszság, cselszövés

Ez hogy jöhetne szóba idegen emberektől azért mert strandolsz? Legfeljebb kritizálnak, az meg az ő bajuk. (Ne érts félre nem bántásból írtam, hanem hogy megismerd a szó jelentését.)

Kitartást az utolsó hetekhez!

2011. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Tavaly Gyulán voltunk nyaralni,akkor voltam 18 hetes terhes,elég nagy volt a hasam,és rajtam kívül még rengeteg pocakos is volt.Én nem mentem be a termálba,de a sima medence nagyon tetszett a pocaklakónak,és nem feküdtem ki a napra.
2011. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha attól félsz, hogy megszólnak, hogy mit mutogatod magad terheses, pocakkal, akkor buta vagy :-)


Én egyszerűen imádom nézni a terhes nőket (persze normális határokon belül, nem állok oda, hogy hadd simogassam meg vagy ilyesmi), annyira szép dolog. És irigykedem is rájuk. Legyél büszke a pocakodra és lakóra.


26/L

2011. máj. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Szerintem, a "soha nem mennek strandra", vagy "ennyi szorakozast megvonok a gyerekem erdekeben" duma mind alszenteseg es azert mondjak, hogy lelkiismeretfurdalast csinaljanak a masik anyukanak akinek esetlek ez jart az eszeben es szeretne lubickolni eggyet.Nincs abban semmi rossz, persze legyen az ember korultekinto, ne legyel fertozeshajlamos,vagy egyebb ami veszelyezteti a babat.En 14 hetes vagyok es igen, nagyon vagyok strandra es fogok is menni, mert hal'istennek nincs semmi problemam.Ugyanezt mondom a tobbi pocakosnek is, ha van kedvetek es nincs semmi gond veletek vagy a babaval akkor nyugodtan lehet lubickolni, persze mertekkel.
2011. máj. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Ja es a pocakot meg vegkepp nem kell szegyelni, sot buszke lenni ra:)
2011. máj. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Egyetértek az utolsó előtti válaszolóval,orvosi jóváhagyással miért ne lehetne ésszerű határokon belül élvezni a nyarat, ha jólesik? (természetesen nem az agyonzsúfolt "néplavórokra' gondoltam.)

Persze, ha valaki nagyon parázik, a világért se tegye, de még egy szempontot érdemes mérlegelni;

-a már gyerekes anyukák tudják, hogy ha már megvan a pici, soha olyan lazán, felszabadultan nem fog többet az ember strandolni,tehát érdemes az utolsó gondtalan nyarat kiélvezni!

amúgy tavaly a Balaton a szezon elején kivételes tisztaságú volt - én meg is fürödtem benne 25 hetesen...semmi bajom nem lett.

2011. máj. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben szültem a fiamat, és az egész nyarat végigfürdőztem. Megkérdeztem a dokim, ő áldását adta, az pedig fel sem merült bennem, hogy bárki furán nézne rám. Fürdőben is voltam, Tisza-tónál,Velencei-tónál, Balcsin sokat, és bikiniben. Mondjuk augusztusban már aggódtam kicsit, hogy este benne lesz a híradóban, hogy bálnát láttak Szántódon:)
2011. máj. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!