Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok az ételek amelyeke...

Melyek azok az ételek amelyeket"csak fiuval "vagy "csak lánnyal" kívánnak a kismamik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szerintem ez egy babona

és sem a kínai számolós sem a pocak forma nem jött be


nekem nem volt különbség egyiknél sem mindegyiknél a sült krumpli volt a favorit csemege ubival


2 lány és 1 fiú :-))

2011. máj. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják,lánnyal édeset kívánsz.

Nálam bejött,de lesz aki majd megcáfol.

Sütit ettem sütivel,ráadásul mindezt úgy,hogy előtte sohasem voltam édesszájú,előtte ha nasiztam akkor tuti valami chipset vagy ilyesmit.

Igaz,így fel is szedtem 25 kilót.

2011. máj. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
én ellentétes dolgokat kivántam,mégis egyik fiu egyik lány
2011. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs különbség a fiús és a lányos terhesség között. Általában a lányok hamarabb születnek.
2011. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A kiírt időnél hamarabb
2011. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!én nem vagyok édes szájú most viszont a csoki látványátol is rosszul vagyok.
2011. máj. 26. 11:41
 7/15 sumergo ***** válasza:

Az első 3 hónapban nem ettem semmi édességet, most már lecsúszik, sőt kifejezetten kívánom néha. Akkor az én pocaklakóm közben nemet váltott????

:-)


16+3hkm

2011. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 *Calli* ***** válasza:
100%
Én a fiamnál édességet kívántam minden mennyiségben pedig nem vagyok édesszájú, plusz csípős ételeket! Most ismét fiút várok és ugyanez!
2011. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A fiammal az édeset kívántam nagyon és a gyorskajákat meg mindegy mit, csak hideg legyen.

Most a savanyút is savanyúval eszem, a sütik több napig állnak a hűtőben, mert nem kívánom. Viszont csupa zsíros, kalóriabomba jár az eszembe.


Nem adok a babonákra, de reménykedem egy kislányban. :) Talán már jövő héten ki is derül.

2011. máj. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
fiút vártam,13 hétig a húst nem tudtam megenni.édeset nem kívántam,inkább a tejterméket és a gyümölcsöt.
2011. máj. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!