Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek azok az ételek amelyeke...

Melyek azok az ételek amelyeket"csak fiuval "vagy "csak lánnyal" kívánnak a kismamik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 11:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen! Én mindig édes-szájú voltam, vagyok. Terhesség elején is az erdélyi szalonnát kívántam, folyton azt ebédeltem. Mondták is, hogy ez tuti fiú. Lány lett :) (Viszont sokat hánytam, ezért nem híztam a szalonnától sem)
2011. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kerria ***** válasza:
Eddig két anyuka mondta nekem, akiknek fiaik vannak, hogy a csípőset kívánták, de nagyon... hogy igaz-e nem tudom. Nálam még nem tudni fiú-e avagy kislány, én az első 12 hetemben undorodtam a hústól, nem kívántam, tegnap végre megtört a jég és téliszalámit kívántam, meg májast, és hozzá paradicsomot ettem (amit azelőtt nem igazán kedveltem).
2011. máj. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a csipős dolgokért én is oda vagyok meg a kigyóuborkáért én konkrétan fiut szeretnék remélem bejön! szép baba várást mindenkinek puszi
2011. máj. 26. 13:20
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem van 2 fiam és 1 lányom.

Tudni kell rólam,hogy gyerekkorom óta nem ittam meg a tejet, kakaót,ránézni sem birtam.

Na a két fiamnál liter számra ittam a tejet,ettem a tejbegrizt,és a csipős ételeket kivántam.A két terhesség kozott-mármint a fiúknál-8 év volt.

Lányomnál ilyen nem volt.

2011. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En lányt várok, s edeseket kívánok elég sűrűn, ugy h előtte én sem ettem soha se csokit, se sütit, semmi hasonlót..10 ismerősömbol 9 mondta is ( akiknek volt fiu lány terhesseguk is) h ok is édesebb ez a lánnyal, fiusabb húsételeket, savanyut, csiPoset a fiúval! Szerintem igenis van benne valami!olyankor lehet eltérés ha valakinek csak lányai v csak fiai vannak, meg hat mindenki más is, nem lehet általánosítani! De van alapja!!
2012. júl. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!