Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a petezsákban végül nem...

Ha a petezsákban végül nem fejlődik embrió a szikhólyagból, akkor azt az anya észreveheti, vagy csak a következő hetek múlva esedékes UH-n derül ki?

Figyelt kérdés

5+2-n voltam dokinál,akkor 1cm petezsákban szikhólyagot látott. Azt mondta,hogy úgy néz ki hogy sikerült,és terhes leszek,de ne örüljek még,hiszen a szikhólyag épp az az "állapot",amiből vagy továbbfejlődik és embrió lesz vagy nem fejlődik tovább,és semmi sem lesz.


Nagyon soká kell még mennem újra,ezért tettem fel a kérdést.


2011. máj. 26. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem.


a szikhólyagból nem baba lesz az fel fog szívódni a fejlődés egy stádiumából.


az embrió mellett van de nem a szikhólyagból lesz a baba.


Abban igaza van hogy még ne örülj mert a 12. hét után lesz biztos a terhesség ., az első harmadban nagyon sok minden más is történhet. Persze ne így legyen !!


Jó egészséget! ++++

2011. máj. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Akkor bizonyára valamit félreérthettem a doki megfogalmazásában a szikhólyaggal kapcsolatban.

Ezek szerint akkor üres petezsákom volt,baba(kezdemény) nélkül? Jajj,még jobb. :-(

2011. máj. 26. 14:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ne aggódj ezen, ott van az a kis baba! Nem azok vannak többségben, akiknek ilyenkor baj lesz már a terhességgel! Csak pozitívan! Drukkolok! :)
2011. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,természetesen pozitívan állok hozzá,de őszintén megmondom nem megy ki a fejemből amit a doki mondott....
2011. máj. 26. 14:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

mi van a leleten amit kaptál??

az egyértelmübb lenne ott leírják hogy mit látott az uh-n.


azt tudom mondani hogy lehet hogy félreértetted de ez se baj.

a 7- héttől már lesz szívhang akkor már lehet reménykedni de az utánna hátralevő 5 hét még döntő fontosságú.


Csak pozitívan!!!

2011. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Leletet nem kaptam,csak egy UH képet.

Azt mondta a doki,hogy látja hogy valami elkezdődött,beágyazódott,de túl korán mentem.

2011. máj. 26. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még várj a szívmüködés megjelenéséig. akkor fogja írásban igazolni az embrió életjelenségét.
2011. máj. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

4hét 4naposan petezsákot látott, szikhólyagról szó sem esett.

1hét múlva még mindig csak petezsák,szikhólyagot itt sem említett.

Rá megint 1hétre petezsákban talán embrió.

Ismét 1hét után már a szívhang is látszott.


Ne aggódj minden rendben lesz!!!

2011. máj. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!