Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti vagytok úgy,...

Kismamik! Ti vagytok úgy, hogy a szivetek nagyon beindul, és kifulladásérzetetek van?

Figyelt kérdés
Most vagyok 30 hetes,és kb. öt napja hirtelen rámtör.Mondjuk járkálok egy kicsit,és muszály vagyok leülni,mert különben talán el is ájulnék.Alig kapok levegőt,mintha futottam volna előtte,pedig nem csinálok semmi megerőltetőt.Apulzusom meg 120 körül szokott olyankor lenni.
2010. jan. 18. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, velem is előfordul.
2010. jan. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Te hány hetes vagy?
2010. jan. 18. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
33 hetes vagyok és ha valamit nagyon hevesen magyarázok már attól is kifulladok. " szintes lakásban lakom és a lépcső tetején már zihálok. De ez normális ne aggódj.
2010. jan. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és ez egyre gyakoribb és nehezebb lesz.35 hetes vagyok,van hogy szinte bele vörösödök,mert nem kapok levegőt.Ez azért van,mert a pici nyomja a tüdőt.Jobbulást nektek
2010. jan. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!