Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira szerettem volna...

Annyira szerettem volna babát, de most teljesen parázok, hogy valami nem stimmel. Ez igaz normális, hogy ha valakinek nincsenek "látványosabb" tünetei?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, 5 hetes terhes vagyok, és nincs semmi tünetem, azonkívül, hogy pozitív a teszt, és gyakori wc-s, meg székrekedésem van. Se a mellem nem fáj, sem a hányós-émelygős dolgok nem jönnek. Ettől igaz még minden rendben? Jövő héten megyek dokihoz, de kicsit aggódom. Nyugtassatok meg, hogy minden rendben!
2008. febr. 19. 07:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális, nem mindenkinek vannak a kellemetlen tünetei, de egyébként ezek később is előjöhetnek. Nem is biztos, hogy a terhesség 5 hetes, lehet, hogy még kevesebb, ezt úgyis a doki tudja megmondani. Ha nem lesz semmi hányós-tüneted, inkább örülj, akkor a szerencsésebbek közé tartozol. Nekem 24 órán át tart a rosszullét :-(
2008. febr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Szia


Abszolult nem kell hogy aggodj en ugyanigy voltam egeszen a 8. hetig semmi bajom nem volt, azon kivül, hogy sokat jartam pisilni. Ami meglepö hogy a elsö babamnal a kezdetektöl nagyon rosszul voltam. Ez persze nem azt jelenti hogy te is rosszul leszel majd. Szerintem ez nagyon jo dolog ha valaki egesz terhessege alatt nincsenek panaszai. Kivanom neked a legjobbakat! 20 hetes kismama

2008. febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem a mellem fajt nagyon,a gyomrom egett,es puffadt volt a hasam.Aztan En is itt olvastam,h ezek a tunetek megszunnek akkor vmi baj lehet,es amikor mar nem fajt ugy a mellem teljesen megijedtem,h akkor most baj van,elveszitem a kisbabat,de NEM,NEM TORVENYSZERU,h fajjon vmid,es h hanyos legyel,orulj neki,h tenyleg Te nagyon konnyen viseled,es leht,h az egesz ido alatt ilyen lesz,de ez nem baj,sot En orulnek neki,ha mar a gyomoregesem,abba maradna,de mostmar nekem ezenkivul nagyon mas tunetem nincs.

Kivanom,h ilyen legyen az egesz 40 heted,es boldog babavarast kivanok.

11 hetes kismama

2008. febr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

jajjj tenyleg ne aggodj...jon majd aminek jonnie kell......aztan visszasirod a soraidat;-)))

Nekem 7 heten kezdodott es kb a 13-14 hetig tartott....brrrrrrrr..egesz nap hanyingerem volt s rokazas is minimum egyszer per nap.

19 hetes kismama:-)

2008. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is igy voltam az 5. hétnél.Aztán a 7.héttől már székrekedés,gyomorégés,haspuffadás,émelygés.Közben szedtem folsavat,elevitet,és most 3 napja nem szedem öket,és nincs haspuffadás,sokkal jobban vagyok,aminek nagyon örülök,mivel rettentő rossz volt,mindentől rosszul voltam,de most rájöttem h a sok vitamin sem jó a gyomornak.Inkább eszem joizüen mindent,mint h undorral a vitaminok miatt.Ennyit a vitaminokrol.Addig jo neked is ha jol vagy.Hidd el nekünk!
2008. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Ne aggódj,nekem sem volt semmi bajom,még egy enyhe hányinger sem,és most19 hetes kismama vagyok.Grat a babához
2008. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális ez az állapot. Megnyugodhatsz. Azt hiszem, kaptál néhány olyan választ, ami erőt ad neked.

Fel a fejjel ifjú anyuka dráda!

2008. febr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!