Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is fájt a méhszáj...

Másnak is fájt a méhszáj nyitottságának vizsgálata?

Figyelt kérdés
29 hetesen nézték először, de azt hittem lefordulok a székről, pedig már sokszor voltam (a terhességem előtt is) nőgyógyászati vizsgálaton. Hamarosan újra kell mennem és már előre félek. A második is ilyen szörnyű lesz? Na és a többi!?
2009. márc. 16. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor ott vmi nem stimmel.Lehet,h egy kicsit kellemetlen,de fájni nem fáj!!!Nekem akkor fájt egy picit,amikor már a szülőszobán feküdtem,2 és fél ujjnyira nyitva voltam és a szülésznőm megvizsgált,h miképp haladunk.
2009. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

nekem 28 hetesen volt utoljára méhszáj-vizsgálat, és nekem is elég fájdalmas volt, modjuk, azért nem fordultam le az ágyról...de elég kellemetlen volt.

Ami meglepett, hogy nem az első ilyen vizsgálat volt, és eddig nem éreztem ilyennek.

Gondolom a megrövidült méhnyak miatt lehet kellemetlenebb...azért ott már csak van súlya a babócának is. Összenyomódnak a dolgok ott bent...szerintem ezért lehetett Neked is rossz.

2009. márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a 37 héten fájt elösször, illetve kellemetlen volt, addig megsem éreztem. mondjuk a kenet vétel is kellemetlen volt, pedig a rákszürést sem szoktam érezni. amugy rájöttem ha izgulok a vizsgálat elött akkor kellemetlenebb, mint amikor lazább vagyok. most a héten megint mennem kell.eddig zárt volt, kiváncsi vagyok milyen most.
2009. márc. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!