Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37. héten 2110es méhszáj...

37. héten 2110es méhszáj állapottal és az alábbi (mai) görbével szerintetek meddig húzhatom?

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 2. 21:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Első fiamnál végig lapos volt a görbe,csak a szülés előtt volt ilyen értékem. A védőnőm szerint ebből akár szülés is lehet nemsokára,így nézzem át minden megvan e.
2011. nov. 2. 21:46
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ezt a valaszt varod, de ezt tenyleg csak Isten tudja maximum megmondani.


Azert irom, mert nekem a masodik babaval vegig nagyon durva kemenyedeseim voltak, loadagban szedtem a magneziumot es a 28. hettol nyilni kezdett a mehszaj. 36 hetesen olyan volt az ertek, mint a tied.

38 hetesen orakon at 10 perces kemenyedeseim voltak, nem fajas, csak kemenyedes, a ferjem unszolasara bementunk a korhazba, hogy nezzenek meg. A gep 5 perces fajasokat mutatott. A dokim nem ugyelt, igy hazamentunk inkabb, masnap reggelre beszeltem meg a dokimmal talalkozot, hogy megnezzen.

Ejszaka nem volt gond, siman aludtam a kemenyedesekkel. Reggel felebredek: kemenyedes nulla. De semmi.

Bementunk, az orvos kozolte, hogy 1333-as mehszajam van, szulni kellene. De fajas nincs, gyerek feje nem ekelodott be.

Kikonyorogtem magunknak 3 napot, ha nem indul be spontan, akkor meginditja.

A szuleszet ugy koszont el tolem, hogy maximum delutan talalkozunk, mert ugyis jovok vissza szulni. Es nem. 3 nap alatt bo felig kinyilt mehszajjal sem indult be a szules, sot, a kemenyedeseim is teljesen lealltak, en nagyon nyugodt voltam, a ferjem aludni is alig mert az izgalomtol, hogy mikor kell menni. :)

Egyszoval: nekem ilyen ilyen elozmenyekkel, mint a tied nem lett spontan szulesem par napon belul, vegul a doki inditotta, a jo hirem az neked, hogy olyan konnyen tagultam es olyan jo fajasaim voltak, hogy 2 ora alatt vegeztem kompletten.

Hasonlokat kivanok neked is!


(Egyebkent lehet, hogy az is benne van a dologban, hogy en nem akartam meg szulni, azt sem bantam volna, ha vegigviszem a negyven hetet, mert nagyon jol ereztem magam, nem voltam faradt, szerettem volna kihasznalni az egy gyermekes allapotot addig, amig lehet, mert sejtettem, hogy utana lesznek nehez pillanatok. De vegulis jo, hogy igy alakult.)

2011. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!