Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 héten kinyílt a méhszájam....

21 héten kinyílt a méhszájam. Ujjhegynyire fekvésen kivül, még van valami módszer a baba bentartására? Hányadik hónaptól marad meg a baba, ha korábban kijön?

Figyelt kérdés
2007. júl. 17. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nyitva volt kb. ilyen körül mint neked!A lányom mégis a 38. héten született meg!Szerintem csak pihenj és étkezz úgy, hogy ne legyen szorulásod!Mi megemeltük az ágy végét is orvosi tanácsra de szerintem ez nem segített semmit!
2007. júl. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit csak lehet pihenj. Én ellent mondok azzal a véleménnyel, hogy az ágy végének megemelése nem használ. Igenis jó, mert így a növekvő magzat súlya nem nyomja a méhszájat.

Lehetőleg sok friss zöldséget, gyümölcsöt egyél, kerüld a puffasztó ételeket.

A hasadat ne símogasd, mert így könnyebben bekeményedik a hasad, ami akár erősebb fájásokat is okozhat.

Ahhoz, hogy életben maradjon és aránylag jó esélyekkel induljon az életben, legalább a 32-34. hétig kellene kihordanod. Ilyenkor 1400-1800 gr között van.

2007. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A barátnőmnek 26.héten vették ki a picit császárral mert nagyon felment a vérnyomása és veszélyben volt a barátnőm és a picibaba is.600 g-mal született, most másfél éves.az elején vinniük kellett Pestre a szeme miatt valami lézeres kezelésre.minden rendben van vele, igaz mindent később kezdett el, gondolok itt a mászás, oldalrafordulás.hetente járnak konduktörhöz.de nagyon gyönyörű baba.
2007. júl. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha még megkapod ezt a hozzászólást nagyon kíváncsi lennék mi történt veled, meddig tudtad kihordani a babádat. Megtennéd, hogy megírod ezeket komment-ként ?? Sajnos én 23 hetesen vesztettem el 2 babát is a napokban, mert már az összevarró műtét sem segített... Remélem te szerencsésebb voltál és most már egy 1 éves csemetének örülhetsz! Várom a válaszod!
2008. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!