Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, tegnap...

5 hetes terhes vagyok, tegnap este elkezdtem vérezni orvosnál voltam azt mondta a vizsgálat után - még bármi lehet. Mit tanácsoltok, hogy viseljem el?

Figyelt kérdés

A petzsák normális méretű, de még nem látni embriót, várjunk egy hetet. Ha nagyon vérzek menjünk rögtön, ha csak menstruációszerűen, akkor jövő szerdán. Nagyon elvagyok keseredve.


(már fiatal sem vagyok 36 éves, nincs túl sok időm a baba dologra, már van gyerekem, de nagyon akarunk a férjemmel egy közös babát)


2009. márc. 16. 22:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én is öt hetes kismama voltam mikor elmentem dokihoz,nálam sem látott semmit a petezsákon kivül!Mikor hazaértem nekem is lett vérzésem enyhe,lehet a vizsgálattol volt.Én is nagyon megijedtem de asztán el is mult." hét mulva mentem vissza és már volt szívhang.Remélem nálad is elmulik és minden rendben lessz.Biztos csak a vizsgálat okozta.De lehet hogy a szervezet így reagál a kisjövevényre.Ne aggodj nem lessz semmi baj!!Pihenj nagyon sokat ne emelgess,és ne cipekedj.ha lehet ne csinálj nagyon semmit,sokat legyél ágyban ha teheted,ha nem kíméld magad.anyukám egyébként végig mesizet velem,és nem lett bajom.Nektek sem lessz.Nyugi és pihenj sokat.Én 26 éves kismama vagyok,15 hetes és első baba lessz.szorítok neked hogy ne legyen semmi baj.Jelezz vissza hogy mi lett a helyzet veletek.Üdv:Andi
2009. márc. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi nagyon aranyos vagy.írok,majd hogy mi lett. Már nem vérzek, de elvagyok még keseredve.Gratula a babádhoz.
2009. márc. 17. 07:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de ne gondolkozz a jövőn. Koncentrálj a mostra. Pihenj sokat és koncentrálj arra, hogy minden rendben legyen. Nekem bejött. 2 vetélésem volt és a következő terhességem is úgy kezdődött mint a Tiéd. Szerencsére nem lett baj, a "baba" most lesz 3 éves. Most ne gondolj a kudarcra. Most csak arra gondolj, hogy jövő héten jó hireket kapj. A többivel ráérsz később foglalkozni. Nyugalom és sok pihenés! Szurkolok nektek!
2009. márc. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az 5. héttől gyakorlatilag folyamatosan vérzek. Azaz barnázok, de hát erre az orvos azt mondta, ami barna az valamikor vér volt... Tegnap voltam dokinál, akkor még minden rendben volt (kop-kop-kop), most vagyok a 7. hétben. Az orvos megint kihangsúlyozta, hogy ugyan eleddig minden a lehető legnagyobb rendben, de az első 12 hét mindig rizikós. Nálam is van az izgulás. Pedig tudom, hogy nem tesz jót a kicsinek sem.

Próbálj kicsit higgadt maradni, hidd el tudom miről beszélek és tudom, hogy baromira nem egyszerű. Foglald el magad minden mással.

Nekem még azt is mondta az orvos, hogy olyan jól vannak védve azok a kis lurkók odabent, hogy az ember el sem hinné. ;o)

Szóval, fel a fejjel!!!! Nem lesz gond és kész!!!! :o)))) HAJRÁ!!!!

2009. márc. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÉN 4 HETESEN 2 SZER EL KEZDTEM KICSIT BARNÁZNI MONDTAM A DOKINAK AMIKOR MOST VOLTAM NÁLA VASÁRNAP VISZGÁLATON ÉS FELIRT HÜVELYKUPOT AMI PROGRESZTERONT SEGITI ÉS AZOTA NINCS IS PECSÉTELÉSEM SZERENCSÉRE.NEM TUDOM NEKED A DOKI MIÉRT NEM IRT FEL GYOGYSZERT VAGY HÜVELYKUPOT.
2009. márc. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek aranyosak vagytok. Nagyon várom a jövő szerdát és most nagyon messze van. próbálok pozítívan gondolkodni, aztán meglátjuk mi lesz. majd megírom
2009. márc. 17. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!