Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi volt az az étel, ételek,...

Mi volt az az étel, ételek, amiket nagyon kívántál várandósan és milyen nemű lett a gyerkőc?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hogy van-e összefüggés.
2011. máj. 29. 16:29
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
narancslé töménytelen mennyiségben, és citrom csak úgy magában.Savanyú káposzta. :) Kislány :)
2011. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Autós szelet (kókuszos csoki). Kisfiú, imádja az autókat. :D De szerintem ez véletlen.
2011. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Talán a csokit, édességet tudnám mondani, de én semmit se kívántam őrülten. Inkább csak azt mondanám, h abból elég sokat ettem, amit terhesség előtt egyáltalán nem lehetett elmondani rólam. De olyan, h meghalnék egy kis "valamiért", olyan sose volt.

Fiú lett.


Édesanyám az epret kívánta velem. Lány lettem. :D


Amúgy én inkább abban hiszek, h amit utálunk/nem bírunk lenyelni a terhesség alatt, azt a baba nem fogja majd szeretni.

Anyum imádja a gyümölcslevest, de velem várandósan egy falatot se bírt lenyelni. Mondanom se kell, utálom.

Én a fiammal bármit megtudtam enni, és eddig a gyerek is mindenevő.

2011. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

csokit mindegyikkel

csípős kaját mindegyikkel

csilis sütőtök waaaahhhh mindegyikkel

fiú mindegyik

2011. jún. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
semmit se kivanok,hust eddig se szerettem,most meg jobban utalom,viszont gyumolcsot eddig is ettem,csak most meg tobbet eszem.pici lany
2011. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
gyümölcs minden mennyiségben és lány.
2011. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Az elején a kínai kaja jött be (enyhén csípős) ezt az egyet nem hánytam ki soha :)

A második trimeszterben rengeteg milánóit/bolognait megettem, szinte mást nem kívántam.

A vége felé meg jöttek a keverések: savanyú káposzta tejjel, csokis nápolyi újhagymával


Ami érdekes összefüggés lehet, hogy a fiamnak is a milánói a kedvence meg a káposzta főzelék (meg persze a csoki, de az melyik gyereknek nem?!)

2011. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 haramia ***** válasza:
...paradicsom, csípős kínai kaják, narancs, citrom, tojás, joghurtok -ezeket nagyon. Amit korábban szerettem húsfélék, máj, sajt - rá se tudtam nézni...Most már csak a fagyi -de az bármikor, bármennyi :) Kisfiút váró 37+6hkm
2011. jún. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Kolbász meggy joghurttal.

Kisfiú

2011. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 lányom van,és még nem tudjuk,kit várunk most, úgy hogy NAGYON SZORÍTOK NEKED Kedves Kérdező,hogy fiad legyen!!


A lányaimmal főleg csokit ettem. Az elsővel rumos csokit,mellé narancsot szerettem enni, meg savanyúságot. Egyszer kellett elfordítanom a savanyúságos üveget,amikor a karfiolt és a gyöngyhagymát láttam meg benne.

A másodiknál csoki,csipsz,de minden nap! És a savanyút nem vetettem meg ezúttal sem.

Most a savanyút csak az elején ettem,a csípőset is az elején ettem,majd ráálltam a füstölt dolgokra,tejes dolgokra,gyümölcsökre. Egyik héten füstölt kellett,a másikon tejes,a harmadikon gyümi... szépen felváltva.


Tuti nincs össze függés a mit kívánsz-mi lesz -ben,de én azért bármilyen ostoba dolog is, minden apró eltérésnek jelet tulajdonítok,hátha mégis...


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!


Üdv:2gyermekes,27 heteske

2011. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!