Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek. Van okom félni?

Akire77 kérdése:

Nagyon félek. Van okom félni?

Figyelt kérdés
24hetes terhes vagyok,naponta 2-3 alkalommal valami víz jelegü folyik belőlem,nem tul sok de azért idegesit kicsit.2hete megvizsgálták a méhszájamat minden rendbe volt vele.Mi lehet ez akkor?ugye nem a magzatvíz.a genetikai uh-n kicsit több volt a magzatvizem,reméllem ezzel nincs összefügésbe.elöre is köszi a válaszokat
2011. máj. 29. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál voltál?
2011. máj. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen nőgyogyász vizsgált meg.de okvetlen keresek egy másikat mert ehez nem lehet bizalommal fordulni.de azért reméllem hogy azért jol vizsgált meg
2011. máj. 29. 16:50
 3/16 anonim ***** válasza:
2 hét alatt sok minden változhat. Nézesd meg nehogy baj legyen! Akár szakrendelésen vagy nőgyógy osztályon csak ne halogasd!
2011. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
menj dokihoz,lehet ártalmatlan víz-szerű-folyás,de ezt ő tudja eldönteni.
2011. jún. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak vizelet? Mert ilyenkor már nyomja a baba, és előfordulhat. Én úgy tudom, hogy ha magzatvíz akkor folyamatosan folyik.
2011. jún. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy lehet kapni magzatvíz szivárgás tesztet a gyógyszertárban. Persze nem olcsó, (3-4 ezer forint)
2011. jún. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudod, mi az elkeserítő? Rengeteg ilyen kérdést olvastam ezen az oldalon, sőt én is voltam ilyen helyzetben, de nincs rá megbízható válasz. Házilag lehetetlen megállapítani. Muszáj dokihoz menni vele. A dokim szerint 99%-ban csak bő folyás, de a tünetek leírásával még Ő sem mert biztosat mondani telefonon.
2011. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15:03 vagyok. a tesztről meg azt mondta a doki, hogy nem mindig mutatja ki a magzatvizet, ill. előfordul, hogy folyásra is reagál. De ha akad itt olyan, aki már megbízhatóan alkalmazta, az nekem is megírhatná, hol és milyet vett.
2011. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pont valamelyik nap olvastam egy elkeserítő hozzászólást, a kismamának a huszonvalahanyadik héten kellett megszülnie a halott babáját, egy cseppnyi magzatvizes sem volt benne. Kiszivárgott. Azt mondták rá, terhességi bővebb folyás, ami valószínű meg is volt, belekeveredve a magzatvíz. Borzalmas belegondolni is, szóval szerintem spuri a dokihoz, de személyesen, hadd lássa, hátha még meg is vizsgálják gyorsan azt a nedvet, mert ez nem játék.
2011. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél is voltam vizsgálaton, most is. mind a kétszer csak egy, a terhességnél jellemző híg folyást találtak. Tényleg csak víz szerű. Szóval ne pánikolj be, jó eséllyel semmi baj, de azért nézesd meg orvossal, és ha ebben nem bízol, akkor egy másikkal is, mert az a biztos.
2011. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!