Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom félni, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom félni, vagy csak túlreagálom? Félek, hogy felbukkan és újra megkeresi.

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok, barátom 20éves.

4hónapja járunk szeretjük egymást, a kapcsolatunk elején megkereste a volt nője,de elmondta a barátom, nem is reagált az smsére, azt mondta ha foglalkozik vele és visszair a kiscsaj felbátorodik. azóta nem kereste a csaj.

de közeledik a barátom szülinapja és félek h a kiscsaj megint írni fog neki... a barátomnak mondtam h elkéne küldeni a fenébe, azt mondta nem érdekli eddig se reagált neki ezekután sem fog, ert csak velem akar törödni és engem szeret.

amugy közösségi oldalakról is letiltotta a csajt.

de elég féltékeny típus vagyok:(


2011. júl. 29. 23:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ne legyél, mert eléred az ex célját.
2011. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél féltékeny,ha nagyon rágörcsölsz csak idegesíteni fogod a barátodat. Amúgy meg nincs is min idegeskedni,hiszen nem is foglalkozik vele a barátod! Ezzel csak bizonyítja a hűségét. Most minek reagálni majd csak megunja egyszer.
2011. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne agyalj a semmin,mert hamar kitehetik a szűröd,aztán a pasi tényleg az exe mellett köt ki
2011. júl. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

jolvan, köszi.

nagyon idegesít a kiscsaj ha csak rágondolok, akkor is.

gondolkodtam h irok neki levelet, h akadjon le, akkor ne irjak???

2011. júl. 29. 23:18
 5/15 anonim ***** válasza:
A legjobb amit tehetsz: hogy nem foglalkozol vele. Ugyanis téged választott, lecserélte rád, téged szeret. Ha vele akarna lenni, sose jött volna veled össze. És ami a legfontosabb: el is mondja neked, tehát nem akar titkolózni előtted, ergó tényleg nem érdekli az a lány. Tessék szépen örülni, hogy van egy rendes barátod, akivel szeretitek egymást. 22/L
2011. júl. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

sztem azért figyeld a jeleket

engem is kitett a pasim, masszívan "utált", meg nem keresett, törölt, és elég volt egyszer összefutnunk, mindent megbánt.

az új b.nője meg fél év múlva tudta meg, hogy megcsaltuk többször.

szal az óvatosság nem árt, van aki vissza akarja szerezni az exet, és félig-meddig sikerül

2011. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson!!! Ne írj neki semmit, neked semmi közöd ahhoz a lányhoz, csak elkergeted magad mellől a fiút!
2011. júl. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
oké...köszi mindenkinek
2011. júl. 29. 23:23
 9/15 anonim ***** válasza:
23:20 hát csak gratulálni tudok...
2011. júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
23:20ez elég gerinctelenség...és még büszke is vagy magadra? utálom az ilyen hazug, gerinctelen embreket
2011. júl. 29. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!