Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korulbelul mennyit hiznak a...

Korulbelul mennyit hiznak a kismamak atlagban a 25-40. het kozott?

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs átlag, de én mindhárom terhgességemnél 12-14 kg-t híztam és mind a 20. hét után.
2009. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én eközött 1kg hiztam.Én az egészet(14kg)25hetes koromig szedtem fel.
2009. márc. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szóval ahány nő, annyiféle hízás:) bár a könyvek szerint az utolsó három hónapban hetente fél kiló a nagy átlag.
2009. márc. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Adri baba ***** válasza:
Én 6kg-nál tartok!!DE csak a hasam nő!Még jók lennének a ruháim,ha a hasamra rámenne:)
2009. márc. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én az első 3 hónapban semmit,utána lassan megindult havi 2-3kg,maj a 26.hétre 9kg lett,de azóta semmi.Most leszek 30 hetes.
2009. márc. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én 35.hetes vagyok,és 10 kilót híztam.Van már egy lányom,azzal majdnem 20 kilót szedtem fel.Szerintem mindenkinél változó.Boldog babavárást!
2009. márc. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azert kerdeztem, mert engem kifejezetten az a resze erdekelne, hogy ki mennyit hizott az utolso 15hetben korulbelul. Ugyanis most 24hetesen tartok 4kilo plussznal, es kivancsi lettem volna, hogy meg ezutan fel fog ugrani egy tizes, vagy mar csak 4-5kg max.


Tehat direkt ez a periodus erdekelne, nem az, hogy osszesen ki mennyit hizott terhesen, mert abbol nem tudom meg hogy mennyi ment fel a total X kg-bol a 25. het betoltesetol kezdve.


Koszi a valaszokat azert!

2009. márc. 17. 10:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hallottam,hogy az utolsó trimeszterben,úgy heti fél kg-ra lehet számítani.Azaz kb.olyan 6kg.De tényleg nagyon sokmindentől függ:alkati,étkezési,hízol-e a vitaminoktól,vastól,vizesedés stb.Én pl. az első babámmal az utolsó trimeszterben 9kg-ót híztam,most a másodikkal 27h+4n eddig +7-8kg a súlygyarapodásom.Nem tudom egy picit tudtam-e segíteni?
2009. márc. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!