Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még valaki, aki szörnyen...

Van még valaki, aki szörnyen szégyenlős az orvosnál?

Figyelt kérdés
Én kamaszkorom óta pattanásos vagyok és ha le kell vetkőznöm a dokinál, már rosszul vagyok. Most még rosszabb a helyzet, mert 16 hetes terhes vagyok és nagyon kipattogtam!
2009. márc. 17. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi a doki nem az arcodat fogja nézegetni vizsgálat közbe és nem is a testedet.Ő a vizsgálatra koncentrál.
2009. márc. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Nem hiszem, hogy a dokit érdekelné. Hallanád, milyen vicceket mesélnek egymásnak szülés vezetése közben... Biztos, hogy nem figyel ilyenekre egy nőgyógyász se. Nekik ez munka...
2009. márc. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ne foglalkozz vele! Én is pattanásos voltam. Második tini koromat éltem terhességem alatt. Ez ellen semit sm tehetsz, hormonok válltják ki. Másnak a haja hullik. nem vagyunk egyformák. engem is nagyon zavart, de a végén már nem érdekelt. ha jön a napsütés úgyis eszáradnak a patik!:) Fel a fejjel.

a vizsgálatoknál meg ne parázz, persze, hoyg zavaró egy vad idegen pasi elött levetkzni és kitárulkozni, de kkor mi les veled szülés közben? nyugi! ott a eszedbe sem fog jutni, hogy totál mesztelen vagy...(legalábbis rólam az a"szexi" hátóing valahogyan lekötődött..) De már nem emlékszem, hoyg mikor miért, és hogyan...

8 hós manó anyukája

2009. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!