Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, de...

8 hetes terhes vagyok, de szörnyen érzem magam. Az utóbbi napokban sűrűn van hasmenésem, ami után úgy görcsölget a hasam pár percig mintha meg akarna jönni. Normális ez?

Figyelt kérdés
Egyébként már kb. 2-3 hete, hogy hányingerrel, rosszulléttel küzdök, de még sosem hánytam. Enni csak reggel vagy délelőtt tudok, utána semmi étvágyam egész nap, mintha össze lenne szűkülve a gyomrom. Még főzni is utálok emiatt, de azt muszáj. Gyenge vagyok, sápadt és fogytam is. Meddig tart ez? Ugye nem lesz baj. Szedek terhesvitamint és MgB6-ot is, plusz folsavat, mégsem kívánom az ételt és ez a hasmenés is csak tetőzi a bajt. Van valami tanácsotok?
2011. jan. 29. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ezzel jár a terhesség...nekem is ez volt az első babámnál..főzni is alig tudtam de muszály volt.Nagyon sokáig hánytam és rosszul voltam.Ezellen sajnos nem is igen tudsz mást tenni.De olyan hamar telik az idő,hogy ezen az időszakon hamar túl leszel.Most a második babámat várom,és ez most annyival mássabb volt...nem tudom azért e talán mert muszály volt erőt vennem magamon..most amikor hányingerem volt nagy levegőt vettem és ha akkor sem múlt el akkor ittam egy korty tejet vagy hideg kólát és elmúlt..vagy leültem egy pár percre..nekem ez így most használt.Kitartást neked:)
2011. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!