Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami módszert arra,...

Van valami módszert arra, hogy kevesebb kiló jöjjön fel a terhesség alatt? Esetleg fogyjon az ember?

Figyelt kérdés

Több cikket olvastam, aki fogyott a 9 hónap alatt.

Valamiért nekem ez "hitetelen".


2009. márc. 17. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szia, én össz 7 kgt híztam egész terhesség alatt, kevés szénhidrátot ettem, sokat mozogtam, sétáltam Réka kismama tornáztam.Sógornőm most 21 hetes, s eddig 5 kg t fogyott!!Tehát van ilyen is, de ő elég nagydarab nem kevés súllyal kezdte, ő eszeget csak, így a baba belőle vesz el ami neki szükséges, s jól vannak, baba, meg ő is.
2009. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azok szoktak fogyni, akik elötte ducik voltak és a terhességük miatt egészséges ételekre álltak át. Az első trimeszterben persze majdnem mindenki fogy, főleg akik émejegnek és hánynak is.
2009. márc. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a szintentartás? Nekem az vált be,ami kb.azt eredményezte,hogy egy hónapon keresztül nem híztam egy dekát sem.Nem nagy kunszt és különösebb "szenvedéssel" sem jár. A lényege a következő du.5 után már nem ettem semmit,ha a főétkezések között megéheztem,akkor csak gyümit ettem, kevés kenyeret fogyasztottam és abból is csak a teljes kiőrlésűt és hanyagoltam,amennyire lehetett az édességet.Ezenkívül lehet hetente 1x úgynevezett gyümölcsnapot tartani,egész nap csak gyümölcsöt eszel és b.menetes ásványvizet iszol,ezzel-1kg az eredmény.Ez utóbbit nem szabad túlzásba vinni/csak heti1x/.Remélem tudtam segíteni.
2009. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Én 13at híztam,de híztam volna többet is szívesen,de több nem jött fel.

Én úgy gondolom,ha egy anyuka ennyire fél a kiloktól,meg inkább fogyna :S hát nem tudom..nem itt kezdődik az anyaság az tuti. Engem marhára nem érdekeltek a kilok!

2009. márc. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
kedves utolsó, mert te vékony vagy, csak aki tudod 80-90 kg val kezdi a terhességet az igen is elgondolkodik a baba érdekében ne hízzon sokat, mert akkor magas vérnyomás, cukor vérkép rossz lesz!!!Tudod nekünk ezt a doki mondta h mit mennyit együnk, s sztem meg itt kezdődik az anyaság h nem magunk miatt hanem a baba miatt figyelünk a súlyunkra!!!
2009. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira szeretne egy nő gyereket,ez nem érdekli.
2009. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 54 kg voltam terhesség előtt és 170 magas. Amikor terhes lettem 30 kg hiztam! Most a kislányom 10 hónapos és fogyókúra nélkül leadtam 25 kg. Arra vigyázzál hogy ha terhesen fogyózol lehet hogy nem lesz tejed!!! Sok ismerősöm van akiknek emiatt nem volt tejük!
2009. márc. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A kismamának is, aki megvédett!


Az anyaság nem tt kezdődik, igaza van a komment írójának.

A baba miat kérdeztem, nem érdekel, hogy hány kiló jön fel.

Nem divatozni szeretnék, csak jó lenne egészséges babát szülni és egészségesnek maradni.

Írtak fel a vérnyomásomra Dopegytet (napi 2x1), előtte nem volt gond, ezért kérdeztem, hogy van-e valami módszer, ami beválik, mert lehet ezért magas kicsit a vérnyomásom, jött rám pár kiló.


Boldog babavárást!

2009. márc. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!