Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől vérzik az ember terhessé...

Mitől vérzik az ember terhesség idején?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is nagyon nem jó, ha vérzik!!!

Én 4X véreztem, azt mondták azért, mert nagyon lent van a lepényem és nyomja a baba, de szülés előtt kiderült, a helyén, fent volt a lepény-tehát nem ezért véreztem.

A mai napig nem tudjuk mi okozta a vérzéseket...

2009. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem hematómám volt a9.héten és attol véreztem egy kicsit hogy ürült.De jol vagyunk már a 24.hetet tapossuk.4 hétig barbáztam kisebb nagyobb megszakitásokkal 12.héten még egy kis vérzés és utánna teljesen megszünk..azota sem semmi kopp kopp..

Miért kérded?

2009. okt. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én az előző babámnál azért véreztem a 6. héten, mert sajnos onnantól már nem fejlődött a baba. A 8. héten megműtöttek.

A mostani babánál szerencsére ilyen nem volt, de vérzés az igen, de a hüvelyből jött, ugyanis elkaptam egy durva gombát, és szex közben a párom felsérett, ez gombával kombinálva 1-2 órás vérzést okozott. A baba jól van. :)

2009. okt. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem méhszájpolipom van, 2 centiméterre lóg bele a hüvelybe. A babára nem káros, de nagyon könnyen megsérül és ilyenkor vérzik egy kicsit. Elég hozzá egy hányás vagy egy erősebb székelés is. Pedig nem is közösülünk, az 5. héttől el vagyunk tiltva tőle.


Szóval sok oka lehet a vérzésnek.

2009. okt. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is vérömleny miatt volt vérzés az első 3 hónapban.
2009. okt. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!