Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, amit a terhesség...

Igaz az, amit a terhesség alatt álmodik az ember, vagy pont az ellenkezője lesz?

Figyelt kérdés
Többször álmodtam,hogy gyors szülésem lesz,fájdalmat neméreztem.Azt is álmodtam már többször ,hogy kisfiam lesz,sőt ezt már a családtagok is álmodták,akkor tényleg az lesz?Lehet hogy pont az ellentettje lesz?
2009. jún. 5. 14:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia, én azt álmodtam hogy kisfiú lesz és az is lett:)
2009. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha hiszel az ilyenekben akkor ez nem csak a várandósság idejére igaz(a mondás szerint). Arról pedig hogy milyen nemű lesz a gyermek című álmok...hát ebből már nagyon elegem van. Mert mindenki azt hajtogatja, hogy én megmondtam, meg hogy annak a gyereknek fiúnak kell lennie. Miért ha lány lenne akkor mi lenne? Akkor már nem is kell szeretni vagy mi? (Bocsi a kirohanásomért de ezekért a szavakért nagyon haragszom/haragudtam) Nekem mindenki fiút álmodott és a az uh szerint is fiam lesz.
2009. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Én annak idején többször álmodtam azt, hogy fiút szülök, bár titokban mindig is kislányt szerettem volna. Talán azért, hogy a férjem kedvében járjak, hiszen a férfiak nagy része inkább fiút szeretne. Végül az én titkos álmom teljesült, mert kislányt szültem. Nincs a világos senki, aki erre a kérdésedre pontos választ tudna adni. Az élet majd megadja!
2009. jún. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is megálmodtam, hogy kisfiú lesz, és nekem is bejött:). Pedig ébren inkább lány 'éreztem', de álmomban mindig kisfiú volt.
2009. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.Én 3szor álmodtam kislánnyal pedig a 12 hetes uh-on kkisfiút mondtak,de a 18 hetesen kislányt!!!hát kiváncsian várom h jövőhéten mit látnak!!!:)
2009. jún. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az álom nem a valóság, de az sem igaz, hogy amit álmodsz, annak az ellenkezője igaz. Az álmok a tudatalattiban születnek és általában olyan dolgokról álmodunk, amik foglalkoztatnak minket. Tehát van közük a valósághoz, de azért ne vonj le belőlük semmiféle következtetést, mert nem éri meg!
2009. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Érdekes amit kérdeztél!Én sokszor álmodtam a szülésről,ami teljesen valósághű volt!Éreztem a fájdalmakat és mikor kibújt a baba,éreztem azt a forróságot,ahogy rárakják a pocimra!Ez nekem többszörösen visszatérő álom volt.

Most pedig itt a finisbe-36.hét- pont az éjjel álmodtam a kislányunkal és mikor felébredtem,elmeséltem a férjemnek hogy néz ki:))

Teljesen bután hangzik,de reális a kép h netán úgy fog kinézni,mert a szeme az enyém volt álmomban,a pofija az apájéra hasonlított.

Én nem tudom ezeknek az álmoknak van e valós alapja,mindenesetre jó rajta eltöprengeni.. :)És hát hamarosan mindannyian átéljük a CSODÁT és kiderűl,h volt e vmi köze az álmunknak a valósághoz.

Boldog babavárást mindenkinek!!!

2009. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem biztos bejön az álom. Én is többször álmodtam a Bébimről, aki kislány volt, és minden álmomban ugyanúgy nézett ki. De sajnos ezt már sosem tudhatjuk meg, mert 10 hetesen elvesztettük... De onnan is gondolom, sőt, bizton állíthatom, hogy az álmok bejönnek, hogy egyik éjjel azt álmodtam, hogy a halott nagynéném kivette a kezemből a Picikémet, megsimogatta, és elvitte magával. Reggel, amikor felébredtem, nagyon rossz érzésem volt, hogy miért álmodtam ilyet, hogy a halott nagynéném elviszi tőlem, de pár napra rá megtudtam...:aznap este tényleg eljött érte...
2009. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jezusom ne mondjatok ilyet en azt almodtam elvetelek, vagyis legalabbis vereztem. Remelem ezekböl semmi sem igaz vagy ha igen akkor csak a pozitiv. mondjuk a gondolataid befolyasolhatjak az almaidat ez teny es en valoban sokat stresszeltem hogy ne legyen semmi gaz, betudom annak, hogy emiatt volt, remelem igy is van... Boldog babavarast, a rossz gondolatokat meg probaljatok elfelejteni, eleg akkor sirni ha mar "megtörtent a baj".
2009. jún. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!Én 100-ból 99 szer álmodtam,hogy kislányunk lesz,amikor egyszer álmodtam,hogy kisfiú felriadtam.És most kisfiút várunk és nem adnám 1 millió lányért sem!!!

Boldog babavárást mindenkinek! :-)

33 hetes kismami

2009. jún. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!