Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt mostanába terheléses...

Ki volt mostanába terheléses cukorvizsgálaton? Mert én Tatabányán lakom, és nem tudom, hogy megy ennek a menete! össze lehet-e keverni a cukrot, meg a vizet előre? Mondjuk estefele, hogy legalább hideg legyen

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem mos voltam nem is ott, de úgy tudom cukrot ott adják...s vigyél citromlevet, én kettő limonádét csináltam magamnak...nem kell egyszerre meginni, lehet kétrészletben is egymás után
2009. márc. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én Pesten lakom, de 2-3 hete voltam ezen a vizsgálaton. Nekem már összekeverve adták a löttyöt. A citrom állítólag tényleg segít, nekem nem kellett.
2009. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szió! Én itt voltam Tatabányán, és össze lehet keverni, sőt citromot is lehet bele tenni. Én is előre megcsináltam úgy vittem magammal.
2009. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat.....
2009. márc. 17. 14:35
 5/7 A kérdező kommentje:
ja és hány dl vizzel kell inni?
2009. márc. 17. 14:35
 6/7 anonim ***** válasza:

2dl vízzel van összekeverve.

Nem akarlak megijeszteni,DE undorító ize van.

Nem mellesleg engem a tömény cukor úgy kikészített,h aznap annyira rosszúl voltam mint még soha.

Bár ez mindenkinél más:))

2009. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én éppen ma voltam, igaz Pesten. Reggel beleöntöttem 2dl (ennyibe kell) vízbe, belecsavartam egy egész citromot (elég lett volna fél citrom is) és vittem magammal. Szinte jól is esett mire megihattam. Féltem tőle mert sokan azt mondták, hogy milyen rossz de nem volt az.
2009. márc. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!