Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A védőnő nőgyógyásszal együtt...

A védőnő nőgyógyásszal együtt tartott tanácsadásakor 4 pecsétet kell összeszedni. Ti se kaptok minden alkalommal amikor elmentek?

Figyelt kérdés

Én már ötször voltam és még csak két pecsétem van....

az utolsó hónapban nem akartam menni, de muszáj lesz!Nem értem miért van ez mikor van választott orvosom.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. máj. 31. 12:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rájuk kell szólni. Én mindig kaptam.
2011. máj. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig pecsételtek. A kötelező vizsgálatokra mentem csak és minden leletem jó volt, összesen 18 pecsétem lett(6 védőnői + 12 doki)
2011. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szia

én az összes terhesgondozáson megjelentem kb 12 szer

de amikor igényeltem az anyaságit a dokinő csak 10 alkalmat igazolt le,.

végül is mindegy a lényeg hogy 4 alkalom meglegyen és jűr a pénz, de ha nem igazol nincs pecsét, SZÓLJÁL!!

bár ha fogadott dokid van akkor nem tudom ez hogy működik

2011. máj. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyetlen egy alkalommal nem adott a doki, de igazából akkor semmit nem is csinált, csak megbeszélés volt. Így is majdnem betelt már a kiskönyvem, pedig van még hátra 7 hetem...
2011. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Én szóltam a védőnőnek, hogy hogy is működik ez? Erre azt válaszolta (flegmán)más is be tud járni végig. Csak az a gondom hogy délben kezdődik és majd 4 km-t sétáljak a tűző napon...

2011. máj. 31. 14:42
 6/12 anonim ***** válasza:

18 pecsét összegyűjtője vagyok


Hogyhogy csak 2 pecséted van? Hány hetes vagy?


Komolyan 4 km a védőnő?Nem semmi, szegénykém, nem lehet egyszerű terhesen ebben a melegben annyit sétálni? Busszal nem megoldható? Vagy éppen akkor nem megy?

2011. máj. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyszer sem pecsételtek.

18 km

2011. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A védőnői pecsét egyébként nem számít, csak az orvosi. Abból is a négy kötelező UH, amin vagy ami után mindenképpen pecsételnie kell a dokinak. Nekem sem volt sok pecsétem, de nem is jártam annyit dokihoz. Egy hónapban 1x max., védőnőnél meg összesn négyszer voltam.
2011. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs is olyan, hogy a védőnő együtt tartaná a tanácsadást a dokival. :) A védőnő nem is a kórház közelében van. Viszont mindig adnak pecsétet mindkét helyen...
2011. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kell adniuk, de jó ha tudod, hogy a kötelező Uh során, és a szüléssel is jár egy-egy pecsét.
2011. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!