Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes kismamik, nem fáj...

36 hetes kismamik, nem fáj semmitek? Más se tud aludni a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
egyszerüen annyira fáj a szeméremcsontom és a combhajlatba hogy nme tudok vizszintesbe feküdni se fordulni,és még az éjjel kattantak is egyet a csontok vagy mik a medencéme.akinek van már hasonlo tapasztalat vagy ilyesmi az irjon már.köszike,nem tudommeddig birom még.
2011. máj. 31. 12:54
 1/5 anonim válasza:
szia.én 36+2 hetes vagyok.szerencsére nekem ilyen panaszom nincs,nekem csak néha néha nyilall bele,de este nem,aludni csak azért nem tudok mert sokat járok pisilni,meg megfordulni se olyan könnyű:).de már nincs sok,tegnap voltam a védőnőnél és szerinte már be van fordulva és lejjebb is van a babám,nem is bánnám ha olyan 38 hétre meglenne:)gondolom te se:).a kórházi csomagom már összepakolva,valószínű már neked is.te hol fogsz szülni?nekünk kislány lesz,nektek?első baba úgyhogy elégé félek a szüléstől,de akkor is túl kell esni rajta.remélem elmúlik a fájdalmad,mert biztos elég rossz,nekem csak néha nyíllal de már az is elégé fáj.jobbulást neked:).
2011. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, én még "csak" a 32. hetet taposom, de hasonló, csak nekem a forgóm/csípôm fáj éjszaka, állandóan forgolódom, de minden mozdulatnál úgy kattogok, recsegek csípôtájékon, mint egy olajozatlan robotember. Ez van... Ki kell bírni.

Neked már csak sgy kicsi, kitartást. Együttérzek veled.

2011. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem én is.Mindig hulla vagyok szinte semmit sem alszom,már alig várom a végét.Nálunk is kislány lesz és persze a kórházi csomag itt áll készenlétben:)Nekem elég sokat görcsöl és keményedik a hasam főleg esténként.lehet hogy előbb fog jönni?Kitudja.Kitartást neked is már tényleg nincs sok hátra:)
2011. máj. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sziasztok.nekem állitolag fiu bár nem biztos,második baba.elsövel semmibajm se volt.42hétre született inditották,remélem ezt a terhességet nem viszem el addig.baján szülök de már én is szeretnék tul lenni rajta.
2011. máj. 31. 13:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is csak a forgóm, a csípőm fáj, de az nagyon. S ugye csak is oldalt lenne jó aludni, de ez miatt nekem is sok álmatlan éjszakám van. Szerencsére még más nem fáj. S én is Baján fogok szülni. Könnyű szülést kívánok mindenkinek, jó babázást utána.


34 heteske

2011. máj. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!