Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik a vége fele...

Kismamák akik a vége fele jártok nem féltek h az utcán folyik el a magzatviz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igaz én már megszültem,de nagyon féltem. Alig mertem elmenni még a boltba is. Aztán sehogy sem folyt el,burokrepesztésem volt.
2011. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy őszinte legyek, már annak is örülnék, csak induljon már el kifele... 40Hkm
2011. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is szültem már kétszer is, de ilyentől sose tartottam. Különben szerintem sokkal kevesebb az úgy indult szülés, hogy elfolyik a magzatvíz, mint mikor jönnek az összehúzódások. Mindkét gyerekemmel feküdtem már az szülőágyon, mikor elfolyt...:)
2011. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is féltem, a 36. héttől már rettegve mentem mindenhova (már nyílt a méhszájam, mégis csak a 38. héten szültem) és gumilepedőt tettem az ágyba, ha esetleg ott folyna majd el a víz.

Végül nem volt szükség a félelemre, mert fájásokkal indult a szülés, a szülőszobán repesztettek burkot!

2011. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is már lassan 1 éve szültem ,és én mindíg féltem, h elmegyek boltba... és akkor megtörténik, így egyedül ki se nagyon mertem lépni a lakásból, csak apával :P de nem így történt... repesztettek.
2011. jún. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En nem felek ettol, nem is bannam. Nem megyek mar nagyon messze a haztol, kozeli uzletekbe, jatszoterekre lanyommal. Mar csak azert mert eleg nehez az utobbi idokben gyalog sokat menni, kocsi meg nincs.

Elso szulesem ugy indult hogy nagy bevasarlas volt uzletben voltam epp mikor ereztem hogy folyasom, tisztasagi betet telt meg csak, otthon folytatta..szivargott csak. este tevezes kozben az agyon folyt el. Most is ott egy folt pedig allitolag ki volt tisztitva :-)) Most 39 hetesen kivancsian varom hol kap el :-))

2011. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom! Én jövök-megyek-intézkedek,persze nem órákig. Max. 1 óra alatt elintézem reggel a bevásárlást stb. Minden benne van a pakliban,de azért nem kell szerintem rettegni!!! Aztán otthon vagyok, teszek-veszek, és rengeteget pihenek. Délután még egy kis séta,vagy a férjemet elkísérem a dolgára. Pedig én már 1 ujjnyira nyitva is vagyok!:)

37+1 hkm

2011. jún. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem! Bárcsak elfolyna már, az mindegy, hogy hol.

40+3 hetes

2011. jún. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is féltem tőle nagyon, végülis itthon éjjel az ágyban folyt el wc-zés után.
2011. jún. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Inkább boltban, üzletben lenne csak kellemetlenebb, de az nem érdekelne hogy látják mások vagy ilyemi ha nem hagyok takarítani valót.

Ha félsz, tegyél be egy bagy betétet, ill. vigyél magaddal törülközőt mindenhová.

2011. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!