Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy kicsit kellemetlen kérdés?!

Egy kicsit kellemetlen kérdés?!

Figyelt kérdés
volt vki akinek szőrösödött a köldökénél és lefelé is?mit csináltatok vele?olyan rossz így.más örül ha ki látszik a pocija a pólója alatt.
2011. jún. 2. 20:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
hát szedd ki,én csipesszel szedem
2011. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem mindig is szőrös volt ott sajnos egy picit... :( Nagyon zavart így leborotváltam, ez most is így van. Tudom, ez a lehető legrosszabb megoldás de én csak a szám fölött használok gyantát, az epilálástól pedig a hideg ráz. Már megszoktam :)

28 hetes kismama

2011. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Eygértelmú, hogy leszedtem volna.
2011. jún. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Veet melegitos cukorgyanta. Kimeletes, arcra is jol hasznalhato es sokaig eleg. Nem kell olajjal vacakolni, vizzel lemosod a maradekot es kesz.
2011. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Terhesség előtt nekem is szőrös volt egy kicsit, de amióta kismama vagyok nekem is sokkal jobban kijöttek és nagyon zavar. A nagyobb szálakat csipesszel kihúzogatom, a többit pedig borotvával szedem le. Tudom nem legjobb megoldás, de félek a hasamat epilálni vagy gyantázni. Inkább meghagyom azt szülés utánra, ha már nem lesz bent a pocok.
2011. jún. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja 31hkm
2011. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nekem is megerősödtek a pihék, és leepilláltam. Azt mondta a védőnőm, hogy ha zavar, akkor nyugodtan gyantázzam, vagy epilláljam le..esetleg szedjem ki csipesszel..:)
2011. jún. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Korábban nekem is voltak szőrök a köldököm alatti csíkban, azt epiláltam. A terhesség során azonban erősödött, sőt, a körülötte, illetve köldök felett lévő apró szálak is nőttek. Azokhoz nem nyúlok, köldök alatt ugyanúgy epilálom, bár így érdekes, mert egy csíkban tök sima, körülötte pedig szőke hosszabb pihék... De a sötétebb legalább nem látszik. Bár kicsit félek az epilátortól, nem tudom, nem fél-e a zúgásától a kis drágám odabenn...
2011. jún. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az enyém nem félt:)
2011. jún. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kozmetikussal gyantáztatom, bár nem túl nagy.
2011. jún. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!