Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti honnan szerzitek...

Kismamik! Ti honnan szerzitek be a babakelengyét?

Figyelt kérdés

Szeptemberre várom az első babámat és elég tanácstalan vagyok, hova is menjek vásárolni Budapesten. Nem Brendonra gondolok, nekem az horror! :) A kis ruhákat egyértelmű hogy turiból... És a többit? Nagyon sokat hallottam már, hogy az Ikea olcsó. Van valakinek tapasztalata? Kiságy, etetőszék, játékok, ágynemű, matrac, stb... terén? Szívesen fogadnék tippeket, kisebb-nagyobb boltokról, diszkontokról... Hová is érdemes menni, ha csak 2 napom lesz a vásárlásra...

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 3. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az ikea valóban nagyon jó.


még érdemes: mária bababolt

dm

rossmann ezekben minden apróságot megkapsz

és akár tesco cora is csak meg kell nézni hol mi olcsóbb hol vannak akciók kupokbeváltás pontbeváltás.


az ikeában se kapsz meg mindent és oda egyedül sztem ne menj mert bár a piactéren tudsz vásárolni de ha nagyobb dolgot vennél azt a raktárból neked kell kivenned és nem épp kismamának való feladat a cipekedés.



én innen:


kik,

C&A,

müller drogéria

drogerie markt

2011. jún. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én szétnéznék a tesz-veszen, expresszen is:-)Az ikea tényleg olcsó, de ha ott veszel ágyneműt,akkor számolj az egyedi mérettel. A Brendon tényleg drága, de figyeled a Baba újságot, és Anyáklapját, akkor kilehet fogni jó dolgokat.
2011. jún. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A ruhácskákat innen-onnan kaptuk, vagy vaterán vettük. Pár darab van csak, ami új. A legtöbb dolgot vaterán vettük.
2011. jún. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mária bababolt

[link]


Bippa Kft.

[link]


Amúgy teszvesz, vatera. Sok jó cucc van, használtan is.

2011. jún. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is teszveszre vaterára szavaznénk, nagyon jokat nagyon olcsón ki lehet fogni, plána ha az ár a lényeg. ruhűkat is lehet onnan mert nagyon sok ruhacsomag van olcson. mi szinta uj bergon babakocsit, pelenkázótáskával, szunyoghálóval, esővédővel, ugyanolyan hordozot, kádat lvnnyal, kiságyat matraccal vettük 35ért.pelenkát iddiga dmbe veszünk pontgyujtés miatt. tecsoba is lehet jokat kifogni, pláne ha van az 50-70 százelékos kiárusitás, a karát boltba is vannak jo olcsó gyerekruhák.meg még a zsibvásár és a babasziba.hu
2011. jún. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Brendonban is vannak akciók én pl szandált ott vettem 5E-ért.

Amúgy Elefáni.

2011. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

előz

a teszt-vesz-t, vaterát utálom, annyira sok lepukkant, használt gagyi és nem is olcsók


pl kiságyat újonnan(fenyő, natúr, állásos) az Intersparban vetünk 12E-ét 2 éve, mostanában olcsóbban láttam

IKEÁ-ban 2x annyi és csak 2 állásos


Matrac 3E, pelekázót(fa párom csinált, kb 10E ft-ból


Új bababkocsit(nem nagy batár lengyel xar), hanem TS-es 50E-volt, most se drágább

[link]

Így a hordozó is megvolt


Azt a kiskádat hsználtuk, ami még az enyém volt,majd a fiamé:-)))

Etetőszék a fiamról maradt, asztal+szék lesz belőle.

11 éves darab, semmi baja,kicsi 2 múlt és még abban eszik


Ruhákat kaptam, ágyneműk voltak.

Játélkot úgyis vezsnek rokonok:-))))

2011. jún. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, azért jöhetnek még!!! :)
2011. jún. 3. 13:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi egy időben átpártoltunk az ikeáról a kikára, de most megint voltunk az ikeában hosszú idő után és nagyon jó dolgok vannak. Egyáltalán nem drága hely, és még ötleteket is meríthetsz. Lánykánknak pl 400 ft-ért vettünk kis takarót. A legjobb, hogy előre, interneten is meg tudod nézni mik vannak, és akkor hamarabb végzel a vásárlással. Ezen kívül én is ajánlom a vaterát meg az ilyen netes oldalakat, mert nehéz lesz 2 nap alatt megoldani a bevásárlást. Eleve a turiban el tudok tölteni egy fél napot :)))

Ja meg persze a dm! Majd elfelejtettem... Pelenkát, cumit, kozmetikumot is ott ajánlanám, főleg ha gyűjtöd a pontokat, mert nagyon sokat lehet spórolni!

33 hkm

2011. jún. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

13:25

Pelenka, popsitörló, később babakaja, egyértelműen DM.

2011. jún. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!