Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha az 5. és a 9. hét között...

Ha az 5. és a 9. hét között valamim nincsen rendben, annak van valami érezhető/észrevehető tünete?

Figyelt kérdés

5 hetes terhesen voltam dokinál, az UH-n csak petezsák látszott. Majdnem 9 hetes leszek a következő UH vizsgálatnál,de nem tudom kihessegetni a gondolatot a fejemből,hogy mi van ha nem lett lakója a petezsáknak?


5 hetesen ugyanis a doki azt mondta,hogy ilyenkor még gyakori,hoyg semmi nem lesz a zsákban.

Tudom,hogy csak az esetlegs csalódástól akart megkímélni,de én azóta ezen rágódom...


2011. jún. 3. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Na ezért felesleges dokihoz rohanni 5 hetesen. Ráértél volna 7 hetesen is.
2011. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Muszáj volt méhszáj probléma miatt.

Első terhességnél is gond volt,azt mondta ha tudom,hogy terhes vagyok akkor mihamarabb menjek.

Már így is egy hetet vártam vele...

2011. jún. 3. 15:33
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Amugy biztos minden rendben van.
2011. jún. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj ezen!!Felesleges egy hónapot végig idegeskedni,nem?Tessék szépen elöre,pozitívan nézni a jövöbe!Ne éld magad nagyon bele semmibe,de nyugodj meg,minden rendeben lesz!CSAK POZITÌVAN!!!!!!jó?

Drukkolok Nektek én is!

2011. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is hasonlóan vagyok, 5hetesen voltam először akkor csak 4mmres volt a petezsák, rá 1hétre már 10mmres petezsák benne szikhólyag de még embrió nem látható, 1hét mulva megyek vissza akkor 8hetes leszek én is kiváncsian és kicsit félve várom az ultrahangot!!
2011. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha baj van azt erzed. verzes stb jelentkezik. addig nem kell parazni, midnen rendben lesz!
2011. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat és a bíztatást is.

Nekem 5+2 volt 1cm a petezsák,benne szikhólyaggal.


Már csak pár nap és kiderül.

2011. jún. 5. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!